Savaitės nuolaida vonios apšvietimui, vonios lempoms | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Vonios šviestuvai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Vonios kambario šviestuvų išpardavimas tik šią savaitę


Remontuojant savo namą ar tiesiog naujinant ar keičiant vonios apšvietimą galima ir nepastebėti savo lempučių / šviesos diodų spalvų temperatūros. Juk pirmiausias dalykas, kuris šauna į galvą pagalvojus apie naujus vonios šviestuvus yra jų kaina. Jūs netgi galite pasirinkti vieną temperatūros atspalvį visiems jūsų namams, ne tik vonios lempoms, tačiau tiesa yra ta, kad vonios šviestuvo išvaizda ir tai kaip jis spinduliuoja šviesą gali pakelti ar sugadinti kambario bendrą vaizdą.

Vonios kambarys visai ne be reikalo laikomas vienu labiausiai atpalaiduojančių kambarių namuose. Tai vieta, kur dažnai praleidžiate laiką vieni, besiruošiantys darbo dienai arba atsipalaiduojantys po jos. Štai kodėl svarbu savo vonios kambaryje nustatyti atpalaiduojančią atmosferą su puikiais baldais, aksesuarais bei šviestuvais voniai. Taigi, kuo skiriasi šiltų bei šaltų atspalvių apšvietimas?

Šiltas baltos šviesos apšvietimas dažnai turi geltoną atspalvį, todėl jis ir vadinamas „šiltas“. Šis apšvietimas dažnai naudojamas tradicinėse virtuvėse, gyvenamosiose patalpose ar miegamuosiuose, nes jis sukuria minkštą, raminančią atmosferą ir suteikia pakankamai apšvietimo tokioms užduotims atlikti kaip maisto gaminimas, skaitymas ar apsirengimas. Kita vertus šaltų tonų apšvietimas turi baltą šviesą su nežymiu mėlynu atspalviu, priklausomai nuo kelvinų kiekio. Šis apšvietimas dažnai naudojamas šiuolaikiniuose vonios kambariuose, LED panelėse voniai ir virtuvėse, kur yra didesnis poreikis tiksliam užduočių apšvietimui, pavyzdžiui, maisto gaminimui, valymui, kūno priežiūrai bei makiažo darbams.


Įsigykite vonios kambario apšvietimą su nuolaida


Lempų Manijoje kas savaitę vykdome vis kitą akciją šviestuvams pasirinktoje jų kategorijoje. Tad jei ieškote kokybiško apšvietimo vonios kambaryje, bet vis laukėte palankios tam progos - nuolaidų šviestuvams voniai, galite skaityti, kad pataikėte visu šimtu procentų, nes būtent šią savaitę lempos vonios kambariui mūsų svetainėje pardavinėjamos kone už dyką. Galite įsigyti tikrai brangų bei stilingą LED apšvietimą vonioje perpus mažesnėmis kainomis nei įprastai. Tai ne marketingo triukas. Mūsų lempų kainos išties mažos - įsitikinkite tuo patys! Jei rasite mažesnę konkretaus vonios šviestuvo kainą kitur, mes jums mielai grąžinsime skirtumą! Tad pirkite su pasitikėjimu.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i