Prožektoriai visiems atvejams - atraskite galimybes | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Prožektoriai

Kategorie reflektory
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Prožektoriai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Prožektorius jūsų kieme - ir kiemsargis, ir autonomiškas šviesos šaltinis


Vis daugiau žmonių planuodami savo namų erdves renkasi išmanųjį apšvietimą paremtą LED technologijomis. Ne dėl to, kad dabar taip madinga, o dėl to, kad tai iš tikrųjų pasiteisina praktikoje. Visų pirma LED lauko prožektorius pasižymi nedidele suvartojama elektros energija, kadangi elektrą jis naudoja tik matomos šviesos gamybai, o ne šilumai. Jei pamenate seniau stovint prie galingo prožektoriaus galima būdavo netgi apsisviliniti netyčia prisilietus. Laikai, kai šitaip beatodairiškai švaistydavome savo brangius resursus jau praeityje. Nors tais laikais dar ir LED technologijų nebuvo.

Kalbant apie taupančias, bei "žaliąsias" technologijas verta paminėti, kad lauko prožektoriai su judesio davikliu dar labiau orientuoti į taupymą, kadangi jie įsijungia automatiškai, kai tik tam yra reikalas. Brangesni bei išmanesni LED prožektoriai mažesnius objektus ar gyvūnus ignoruos, o pradės šviesti tik tuo atveju, kai žmogaus dydžio objektas priartės prie jų numatytu spinduliu.

Kiekvienam atvejui - po prožektorių


Prožektorius nebūtinai turi būti tiesiogiai prijungtas prie elektros tinklo. Tai gali būti ir saulės energija įkraunamas prožektorius, lauko prožektorius su judesio davikliuDieną jis kaups saulės energiją savo baterijose, o tamsiuoju paros metu ją atiduos šviesos pavidalu. Ir tai, švies ne ištisai, o tik tada, kai arti bus gyva būtybė. Išmanusis apšvietimas tobulėja ne metais, o mėnesiais. Todėl galima tik spėlioti kokį apšvietimą naudosime po penkerių metų. O kol kas mes siūlomai tai, ką turime geriausio bei išmaniausio.  Pažangiausias išmanus apšvietimas jūsų namams bei verslui - jį galite turėti jau dabar!

Tarp mūsų siūlomų specifinių prožektorių galite atrasti ultravioletinį prožektorių. UV prožektorius baktericidinis aparatas fluorescencinis šviestuvas, skleidžiantis UV-C dezinfekuojančią, germicidinę šviesą naikinančią gyvus organizmus, tokius kaip virusai, pelėsiai, bakterijos, grybai. Elementariausių žibintuvėlių, medžioklinių prožektorių, bei ant galvos dėvimų šviestuvų taip pat pas mus yra pardavime jūsų kasdieniniams darbams bei išskirtiniams, nenumatytiems atvejams. Taip pat įsigykite papildomų lempučių savo šviestuvams.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i