Kompiuterio priedai, ausinės, internetinės kameros | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Biuras ir kompiuteris

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Niekada nemokėkite už kompiuterio priedus per daug


Mes visada rūpinamės atrinkti tik pačius kokybiškiausius produktus tuo pačiu stengiamės kiek tik įmanoma sumažinti jų kainą. Mes garantuojame žemiausias kainas, tad netgi jei per stebuklą kur kitur nors rasite savo mėgstamas belaides ausines, maršrutizatorius ar internetines kameras pigiau - mes būtinai numušime kainą.

Pas mus galite pirkti užtikrintai! Netgi jeigu gavote savo prekes bet dėl kažkokios priežasties jos jums nepatiko ar netiko nepatingėkite jų sugrąžinti atgal - jūsų pinigus atiduosime iš karto. Jei užsisakėte kompiuterio kuprinę ar žaidimų pelę, bet jos neatitiko jūsų lūkesčių - nelaukdami siųskite jas atgal ir atgausite išleistus eurus. Tas pats principas galioja visoms mūsų prekėms: šrederiams, bluetooth ausinėms ar internetinėms kameroms su mikrofonu.

Įsigykite kortelių skaitytuvus, monitoriaus stovus ar laminatorius už ypatingai žemas kainas, kurias rasite tiktai pas mus. Nepraleiskite progos naršyti mūsų pigių ausinių belaidžių ar ausinių su mikrofonu asortimentą. Patikrinkite populiariausias internetines vaizdo kameras, USB laikmenas bei garsiakalbius ir būtinai rasite tai ko reikia.


Kaip prailginti bei palengvinti savo kompiuterio gyvenimą


Kaip žinia, mūsų kompiuteriai gyvena ribotai, jie ne amžini. Net jei tokie ir būtų technologijos taip sparčiai vystosi, kad juokais kalbama, jog kol parsiveži naują kompiuterį iš parduotuvės jis per tą laiką spėja pasenti ir ateina laikas pirkti dar naujesnį. Jei jie nesentų visi tebelinguotų prie savo „Windows 95“ lošdami Soliterį.

Bet pirkti naują kompiuterį kas kartą tik išėjus iš namų neapsimoka. Juk galima pakeisti tiktai tai, kas labiausiai dėvisi ar iš tikro paseno. Galbūt jūsų mokėjimo kortelių skaitytuvas nepalaiko naujų standartų, ar interneto maršrutizatorius per lėtas jūsų darbui, arba kuprine kompiuteriui susidėvėjo ir kyla rizika pamesti brangias USB laikmenas važiuojant dviračiu. Galbūt namuose laikote šunelį kuriam nuolat knieti pagraužti jūsų ausinių laidus, dėl to jums kilo noras įsigyti belaides ausines su mikrofonu ar pelytes žaidimams, kurios taip pat veikia be laidų.

Visus priedus kompiuteriams galite įsigyti čia, Lempų Manijoje. Užsakykite prekių už daugiau nei 70 eurų ir jas pristatysime nemokamai. Taip pat pasidomėkite kitomis mūsų prekių kategorijomis: šviestuvais, išmaniųjų namų technologijomis bei aktualiomis apsaugos priemonėmis.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i