Kalėdinės žvakidės internetu, žibintai žvakidės pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Kalėdinės žvakidės

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kodėl žmonės renkasi elektrines kalėdines žvakides


Nedegias žvakes - Kalėdų dekoracijas galima netgi įsimylėti, kai supranti, kokios jos patogios ir subtilios. Šias kalėdines LED dekoracijas galima naudoti praktiškai bet kur: virtuvėje prieš auštant (ir prieš kavą) rytais, miegamajame atsipalaidavimui vakare ir vonios kambaryje kaip naktinę šviesa. Tai greitas ir paprastas būdas praskaidrinti savo namus švelnia jų skleidžiama šviesa. Šios modernios žvakidės nereikalauja ypatingos priežiūros - nereikia rūpintis dėl lašančio vaško ar nepamiršti užpūsti liepsnos priešgaisriniais sumetimais.

Žvakidės - kalėdinės dekoracijos taip pat yra draugiškos jūsų piniginei bei aplinkai, nes šie žibintai žvakidės nedega, neišskiria šilumos ir nerūksta. Šios šviečiančios kalėdinės dekoracijos - tai daugkartinio naudojimo daiktas ir gali būti naudojamos su įkraunamomis baterijomis ar net saulės energija. Galite juos statyti bet kur nesijaudindami, kad vaikai ar naminiai gyvūnai juos apvers, netoliese esantys daiktai užsidegs ar vėjelis juos užpūs.

Žvakidės žibintai gaminami įvairių formų, dydžių, tekstūros ir spalvų. Galite rinktis iš aukštesnių stulpelių, ilgų ir plonų smailių, trumpu kotu bei mažų stiklinių žvakidžių. Jie gali stovėti atskirai, kaip įprastos žvakides ir tarnauti kaip dėmesio centrai ar dekoracijos.


Žvakidės žibintai - kalėdines dekoracijos internetu


Prieš pirkdami žvakides internetu kalėdines dekoracijas namams apgalvokite kelis aspektus:

Kaip ryškiai jūsų žibintas žvakidė turėtų šviesti? Ar norėsite švelnaus gintaro atspalvio spindesio ar intensyvesnės baltos šviesos srauto? Be to, kai kurios kalėdinės šviečiančios dekoracijos leidžia reguliuoti ryškumo lygį - turi pritemdymo galimybę. Ar norėsite mirgančios, ar stabilios šviesos? Dauguma žvakidžių namams imituoja liepsnojančius dagčius, tikras žvakes arba skleidžia tolygų švytėjimą. Kartais prabangios žvakidės gali pasiūlyti abu variantus

Šviečiantys Kalėdų papuošimai - žvakidės su vaškiniais korpusai yra realistiškesni, o plastiką galima naudoti kaip viduje taip ir lauke. Be rankinių jungiklių, kai kurios žvakidės turi nuotolinio valdymo pultelius, skirtus patogiai valdyti jų skleidžiamą šviesą per atstumą. Be neutralios spalvos (pvz., baltos, geltonos) šviesos, kai kurios modernios žvakidės gali šviesti kuo įvairiausiais atspalviais, pavyzdžiui, mėlyna, žalia, raudona, violetine, oranžine bei kt.

Integruoto laikmačio pagalba galite nustatyti ar užprogramuoti valandų skaičių, kiek norite, kad jūsų kalėdinė žvakidė veiktų ar kokiu laiku vėl įsijungtų. Kaip ir tikros žvakės, taip ir bekvapės žvakidės būna be kvapo ar skirtingų kvapų. Visai nesvarbu, kur jūs planuojate naudoti savo kalėdinę žvakidę ir kurią iš jų pasirinksite - įsigiję mėgausitės ramia jų kuriama atmosfera bei grakščiu spindesiu. Ramių jums švenčių!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i