Saulės energijos lauko šviestuvai su judesio davikliu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Saulės energija įkraunami lauko šviestuvai su jutikliu

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Saulės energija įkraunami lauko šviestuvai su judesio davikliu


Jei turite sodą ar platų kiemą tikriausiai ne kartą esate susidūrę su apšvietimo problema. Visų pirma, tai sodo šviestuvų maitinimo klausimas. Kaip išvedžioti kilometrus laidų, kad jie per daug nesimaišytų po kojomis ir būtų saugūs? Na, jei ketinate savo sodo šviestuvus naudoti reguliariai, gal būtų verta pagalvoti apie kištukinių lizdų kolonas išdėstytas strategiškose vietose po jūsų kiemą. Tokiu atveju reikėtų užkasti nemažai laidų. Tai, be abejo, būtų patogu ne tik sodo šviestuvams, sodo girliandoms ar dekoratyviniams lauko šviestuvams bet ir kitiems elektriniams prietaisams maitinti: žoliapjovėms, laistymo įrenginiams ir kt.

Tačiau yra ir kita alternatyva besiraizgaliojantiems laidams - tai lauko šviestuvai su saulės baterija. Lauko žibintams su saulės baterijomis nereikia jokio papildomo maitinimo šaltinio. Kaip jų pavadinimas ir sako, tai saulės energijos maitinami šviestuvai, kurie šviesiuoju paros metu kaupia saulės energiją savo baterijose, o sutemus ją atidavinėja šviesos pavidalu. Tereikia šiuos sodo šviestuvus su saulės baterijomis palikti saulės atokaitoje (ar bent jau ne šešėlyje) ir vakare turėsite pilnavertišką apšvietimą be jokių išorinių energijos sąnaudų. Puoškite lauko girliandomis su saulės baterijomis savo medžius, krūmus, tvoras bei terasas. Šiuos sodo šviestuvus su saules baterija galite palikti ilgesniam laikui, ar kilnoti iš vienos vietos į kitą nesirūpindami laidais ar nepalankiomis oro sąlygomis. Beje, visi lauko šviestuvai su saules baterijomis gaminami su papildomomis apsaugomis nuo vandens ar drėgmės, korozijos ir kitų nepalankių aplinkos veiksnių.

Jei pageidaujate, kad jūsų sodo girlianda su saulės baterijomis ištisai nespindėtų, nes tai visų pirma nėra ekonomiška ar praktiška, pagalvokite apie jutikliais valdomą jos variantą. Saulės baterijų LED lauko šviestuvai su judesio davikliu ne tik nereikalauja išorinio maitinimo šaltinio, bet ir jūsų specialaus įsikišimo juos junginėjant. Įsivaizduokite: jūs einate takeliu savo sode ar kieme ir jums priartėjus viskas nušvinta. Tai yra lauko šviestuvų nuo judesio efektas. Naudokite saulės energija maitinamus lauko žibintus su judesio davikliu įspūdingiems automatizuotiems efektams sukurti. Tai ne tik gražiai atrodys, bet ir bus praktiška bei ekonomiška. Jūs gausite apšvietimą tada kada jo reikės, be reikalo nešvaistydami elektros energijos ir nesirūpindami jų rankiniu junginėjimu.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i