Patalynė, antklodės, paklodės, antičiužiniai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Paklodės ir patalynė

  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kodėl verta įsigyti kokybiškas antklodes bei paklodes


Gal ir jūs pastebėjote, kad jums visada geriau miegasi viešbutyje nei savo namuose. Juk atrodytų viskas turėtų būti priešingai. Tačiau, tai yra visai normalu, nes geruose višbučiuose yra daroma viskas, kad svečias jaustųsi patogiai, maksimaliai atsipalaidavęs. Viešbučių savinikai išleidžia milijonus eurų įvairiems tyrimams, testams bei eksperimentams, o vėliau gautus rezultatus pritaiko savo versle.

Savo namuose mes į patogumą ir jaukumą dažnai numojame ranka. Renkamės pigiausius dalykus, labai nesureikšminame komforto ir kokybės. O juk viskas susideda iš smulkmenų. Tai ir apšvietimas, ir patalynė, ir galimybė nuo visko atsiriboti, įskaitant savo artimųjų bei kaimynų keliamą triukšmą. Be to, jei jūs miegate viešbutyje, tai jau savaime reikš, kad jūsų diena buvo pilna visokiausių reikalų, susitikimų ar kelionių, ir vien tas faktas, kad jūs esate išvargintas neįprastų situacijų jus guldo į lovą ir lipdo akių vokus.

Tačiau atmetus visus šiuos elementus, vis tik, jūsų paklodės, antklodės bei antičiužiniai turi nemažai įtakos jūsų miego kokybei. Paklauskite savęs kada besiruošdamas miegoti vakare: ar jums maloni jūsų lova, ar į ją norisi sugrįžti ir užsibūti joje ilgiau? Galbūt miegas jums nėra toks svarbus ir jūs jį priimate, kaip darbą, nes miegoti tiesiog reikia. O jei į miegą pažvelgtumėte kaip į malonumą? Atkreipkite dėmesį, kaip į natūralią kaldrą yra daug maloniau įsisupti nei į kitą pagamintą iš sintetikos. Taip pat patyrinėkite, koks skirtumas yra miegoti su nuolat besivartančia po jumis paklode, kurią vidurnaktį pabudus reikia tiesinti vėl ir vėl. Ir tada pabandykite miegoti ant kokybiškos paklodės su guma, kurią vieną kartą užtempus ant lovos ji išliks lygi iki kol jos nenuimsite skalbimui.


Vaikiška patalynė internetu


Netgi jei jūsų vaikai pabunda su nuspardyta antklode, tai dar nereiškia, kad jiems jos nereikia. Galbūt jie tiesiog jos nemėgsta, ji nėra maloni jų pojūčiams. Juk vaikai, o ypatingai mergaitės yra labai jautrios patalynės medžiagai. Maža to, ant jos turi būti mėgstamų personažų, ryškių spalvų bei malonių kvapų. Beje, vaikiška patalynė dažniausiai tęsia savo panaudojimą ir dienos metu. Juk viengulė patalynė vaikams tai paklodės ir antklodės, kurias puikiai galima panaudoti palapinių ar buveinių statybai, žaidžiant ne tik viduje bet ir lauke, ir labai dažnai be tėvų žinios. Tad galima tik įsivaizduoti kiek mikrobų ir dulkių jose knibžda. Dėl šios priežasties vaikiška patalynė turi būti atspari ne tik daugkartiniams skalbimams bet ir pagalvių karams!

Įsigykite įvairios paskirties patalynę pigiau mūsų svetainėje, nepraleiskite mūsų išpardavimų bei sutaupykite siuntimo išlaidoms pirkdami už daugiau!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i