Urmu pigiau: LED lemputės, respiratoriai internetu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Nuolaidos kiekiui

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Urmu pigiau: nuolaidos kiekiui, nemokamas pristatymas


Siūlome įsigyti populiariausias mūsų apšvietimo prekes su didele nuolaida: e27 lemputės, e14 lemputės. Šios ledinės lemputės pasižymi itin didele ekonomija bei yra perdirbamos. LED lemputės arba šviesos diodų lemputės - tai dviejų kontaktų puslaidininkis šviesos šaltinis. Be visa ko jos yra ilgaamžiškesnės negu kaitrinės lempos. Renkantis LED lemputę atsižvelkite į cokolio dydį, lempos dydį ir formą ir patalpą, kurioje ji švies, taip pat skleidžiamos šviesos srautą ir spindulių kampus. LED lempos gaminamos su standartiniais cokoliais: E27, E14, GU10, GU5.3, G4, G9. Išsirinkite tinkamą savo šviestuvui. Pagal paskirtį ir darbinę vietą rinkitės lemputės spalvinę temperatūrą (ji nurodoma kelvinais). Balta spalva „šaltesnė“ jei kelvinų daugiau (skirta daugiau darbingai atmosferai). Kuo kelvinų mažiau, tuo balta „šiltesnė“ (tiks miegamajam ar panašioms patalpoms kur intensyvus apšvietimas nebūtinas). Pravartu atkreipti dėmesį į spindulių sklidimo kampą, Lempai prie lovos labiau tiks siauras kampas, o platesnio kampo LED lempa tiks naudoti bendram patalpos apšvietimui. Lemputės ryškumą nulemia liumenai - jais matuojami šviesos srautai. Daugiau liumenų - ryškesnė šviesa.

Kviečiame susipažinti su nuolat vykstančiomis mūsų akcijomis, bei įprastinėmis nuolaidomis lemputėms mūsų internetinėje parduotuvėje.


Medicininiai respiratoriai internetu, kitos populiariausios prekės urmu, didelės nuolaidos


Kaukės respiratoriai - tai priemonė skirta stabdyti viruso perdavimą ir sauganti gyvybes. Respiratorius nuo virusų privalėtų būti naudojamos kartu su kitomis virusą stabdančiomis priemonėmis. Fizinis atstumas, žmonių susibūrimo vietų šalinimasis, uždarų erdvių, artimo kontakto vengimas, reguliarus patalpų vėdinimas, rankų higiena. Čiaudėjimo ir kosėjimo saugumo praktika. Daugkartiniai respiratoriai patikimai naudojami norint apsaugoti sveikus žmonės ir sustabdyti viruso plitimą aplinkoje. Respiratoriaus kaina priklauso nuo jo antiseptinių savybių, patvarumo, kokybės bei kitų papildomų funkcijų palengvinančių dėvinčiojo savijautą bei kvėpavimą. Įsigykite respiratorius internetu akcijos metu bei sutaupykite dar daugiau.

Prekės urmu gal būti įsigytos su nemokamu pristatymu perkant už daugiau nei 70 eurų.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i