Respiratoriai, apsauginės kaukės, baktericidinės lempos | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Apsauginės priemonės

Kategorie ochranné pomůcky
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Apsauginės veido kaukės - nepraraskite budrumo net jei tam, atrodytų, nėra pagrindo


Kaukės turėtų būti naudojamos kaip visapusiškos priemonių, skirtų užkirsti kelią viruso perdavimui ir išsaugoti gyvybes, strategijos dalis; vien apsauginės kaukės naudojimas nėra pakankamas, kad būtų užtikrintas tinkamas apsaugos nuo COVID-19 lygis.

Jei COVID-19 plinta jūsų aplinkoje, būkite saugūs laikydamiesi paprastų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, fiziškai atsiribodami, dėvėdami apsauginę veido kaukę, gerai vėdindami patalpas, vengdami minios, dažnai plaudami rankas bei kosėdami į sulenktą alkūnę ar audinį. Patikrinkite vietinius saugumo patarimus, ten kur gyvenate ir dirbate. Darykite viską, kad sumažintumėte bet kokį viruso perdavimo šansą.

Daugkartinės veido kaukės, vienkartinės apsauginės kaukės ar respiratoriaus dėvėjimą paverskite nuolatiniu įpročiu būnant šalia kitų žmonių. Tinkamas apsauginės medicininės kaukės naudojimas, laikymas, valymas ar šalinimas yra būtini, kad jos būtų kuo veiksmingesnės. Įsigykite vaikiškų apsauginių kaukių savo mažyliams, nes įprastos tinkamai nepriglunda, gali nukristi ir praranda savo efektyvumą. Apsaugines kaukes internetu - užtikrinkite savo saugumą neišėję iš namų.

Respiratoriai internetu - tik kokybiškos ir patikrintos apsaugos priemonės


Ar kaukės, respiratoriaus tipas yra svarbus? Tyrimų metu buvo lyginamos įvairios kaukių medžiagos, tačiau plačiajai visuomenei svarbiausias aspektas gali būti tiesiog elementarus komfortas. Geriausias respiratorius nuo virusų yra tas, kurį galite dėvėti patogiai ir nuosekliai, nevaržomai. Medicininiai respiratoriai reikalingi tik medicininėse situacijose, tokiose kaip intubacija. Chirurginės kaukės paprastai yra labiau apsaugančios nei audinių kaukės, o kai kuriems žmonėms jos yra lengvesnės ir patogesnės dėvėti. Esmė ta, kad bet kokia kaukė, dengianti nosį ir burną, bus naudinga. Tai rizikos mažinimas, o ne absoliuti prevencija. Nenuleiskite rankų, jei manote, kad net respiratorius su vožtuvu, daugkartinės kaukės ar apsauginių pirštinių dėvėjimas nėra 100 proc. efektyvūs. Tai kvaila. Niekas nevartoja vaistų nuo cholesterolio tik dėl to, kad jie nesuteikia 100 proc. garantijos, užtikrinančios širdies priepuolio išvengimą. Jūs iš esmės tik sumažinate riziką, tikimybę.

Antigenų testai - išsitirkite nuo Covid 19 greitai, savarankiškai, namų sąlygomis


Greitasis antigeno testas leidžia nustatyti COVID-19 iš seilių. Antigenų testas tai greitas ir paprastas seilių mėginių paėmimas. Jis sutrumpina laiką, reikalingą atlikti tyrimą. Galima gauti testo rezultatą per 10 minučių. Jautrumas sudaro iki 93,94%. Identifikavimas pagrįstas monokloninių antikūnų, būdingų naujam koronavirusui, antigeno nustatymu. Šio greitojo antigeno testo nauda yra ta, kad itin lengva paimti mėginius, o tai sumažina viruso perdavimo riziką atliekant bandymą. Tyrimas taip pat tinka vaikams, kad būtų išvengta problemiškų mėginių paėmimo iš gerklės ar nosiaryklės. Seilių tyrimas nėra susijęs su nemaloniais jausmais, kaip kad imant mėginius iš gerklės ar nosiaryklės. Šie antigeno testai yra patvirtinti pagal ES reglamentus.

Baktericidinė lempa - greitas ir efektyvus būdas dezinfekuoti patalpas


Šių baktericidinių lempų pagalba dėl jų naudojamo ultravioletinių spindulių ir ozono derinio galima pasiekti iki 360° kambario sterilizavimą. UVC lempa naikina bakterijas, erkes ir virusus. Ji gali sterilizuoti iki 60 kvadratinių metrų plotą. Viešbučiai, sveikatos priežiūros įstaigos, darželiai, mokyklos, gastronomijos įstaigos ir kt. - visos masinių žmonių susibūrimų patalpos turi būti tinkamai dezinfekuojamos. Dezinfekcinėse lempose dažnai yra gyvsidabrio. Baktericidinės lempos skleidžia ultravioletinę spinduliuotę, kuri nėra saugi. Nenaudojamas vietovėse su bendru apšvietimu. Šio prietaiso spinduliuotė yra pavojinga ir kenksminga odai, gleivinei ir regėjimui. Norint išvengti žalos sveikatai (traumų, nudegimų, ligų), būtina išvengti tiesioginio ir netiesioginio šviesos poveikio. Germicidinės lempos neturėtų būti naudojamos vietovėse, kuriose prietaiso veikimo metu yra žmonės ar gyvūnai. Po sterilizacijos kambarį rekomenduojama vėdinti 20–30 minučių.

Apsirūpinkite aktualiomis apsaugos priemonėmis jau dabar! Sau, namiškiams, darbui bei laisvalaikiui. Didesniems užsakymų kiekiams taikome milžiniškas nuolaidas bei nemokamą pristatymą.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i