Sodo šviestuvai, lauko šviestuvai su judesio davikliu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Sodo šviestuvai su jutikliu

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Sodo šviestuvai su jutikliu - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Lauko šviestuvai su judesio davikliu: jūsų namai pasveikins lankytojus jiems atvykus


Pirmasis įspūdis yra pats svarbiausias. Štai kodėl norite, kad jūsų namai ar sodas būtų matomi geriausiai, kai svečiai aplanko tamsiuoju paros metu. Tai padaryti leis lauko prožektorius su judesio davikliu. Lauko lempa - sodo šviestuvas, jei judesio detektorius jau įmontuotas juose turi daugelį pranašumų lyginant šių technologijų neturinčiais prietaisais. Visų pirma - tai patogumas. Jums daugiau nereikės ieškoti lauko apšvietimo lempos jungiklio apgraibomis patamsyje. Geresnis saugumas dėl geresnio lauko šviestuvo nušviečiamų takų, laiptų ir kliūčių aplink jūsų namą. Lauko lempa su judesio davikliu taip pat yra efektyvi nepageidaujamų lankytojų atgrasymo priemonė - įsilaužėliai nemėgsta būti pastebėti. Ir galiausiai - gerokai mažesnė sąskaitą už jūsų suvartotą elektrą, nes lauko apšvietimo lempos šviesa užsidega tik tada, kai jos reikia. LED lauko šviestuvai su judesio davikliutausoja gamtos resursus - nes be reikalo palikti įjungtas šviesas nėra niekam naudinga.

Sodo šviestuvai yra praktiški ir ekonomiški, stilingi, jie puikiai užpildo lauko erdvės atmosferą aplink namą tuo pačiu metu jų pagalba lengviau orientuojamasi sode saulei nusileidus ar prieblandoje.

Kurios sodo lemputės yra geriausios


Dėl lauko šviestuvo su šviesos davikliu, lauko apšvietimo lempos su judesio detektoriais yra tik vienas atsakymas: šviesos diodai (LED). Taip yra todėl, kad pro šalį einant šviesos diodai LED prožektoriuose su judesio davikliu įsižiebia iš karto 100 procentų ryškumu. Energiją taupančios lemputės, kurioms reikia šiek tiek laiko sušilti, tiesiog nėra tinkamas pasirinkimas tokio tipo prietaisams kaip terasos lempos ar sieninis lauko šviestuvas su judesio davikliu, kur apšvietimas turi suveikti iš karto, akimirksniu, nes pavėluotas apšvietimas gali būti jau ir nebereikalingas. Ir dar kartą - čia kalbama apie energijos suvartojimą bei aplinkos veiksnius: jei jau taupote pinigus ir saugote aplinką naudodami judesio detektorių, pažangiausia LED technologija tik dar labiau padidina jūsų daromą teigiamą poveikį.

Ar yra sodo šviestuvų su saulės baterijomis


Jus netenkina vien tas, kad lauko lempa yra energetiškai efektyvi ir taupi? O gal pašalinės elektros energijos iš viso nereikia? Tada saulės baterijų led lauko šviestuvas su judesio davikliu yra sukurtas būtent jums. Šis apšvietos variantas yra išmanus ir ekonomiškas. Patarimas: Norėdami užtikrinti visišką funkcionalumą, padėkite pastatomą lauko šviestuvą su judesio davikliu saulėtoje vietoje. Jei saugumas jums rūpi, ypač svarbu užtikrinti, kad šie autonomiški lauko šviestuvai nuo judesio neprarastų funkcionalumo naktį dėl saulės trūkumo dieną. Jei norite žaisti saugiai, pasirinkite modelį su hibridine sistema. Pastaruose lauko apšvietimo lempose naudojama tiek elektros jungtis, tiek saulės technologija. 

Pačios įvairiausios lauko lempos su saulės baterija jūsų dėmesiui mūsų apšvietimui ir ne tik skirtoje svetainėje. Užsisakykite savo mėgstamus šviestuvus bei viską kas su jais susiję jau šiandien su didele nuolaida!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i