Ventiliatoriai - vėjo antausis karščiui bei nuovargiui | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ventiliatoriai

Kategorie ventilátory
  • Perkamiausi
Norimas turinys nerastas

Subkategorija: Ventiliatoriai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Ventiliatorius jūsų namuose - ginklas prieš karščio bangą


Jūsų kambaryje sunku kvėpuoti ar per karšta? Slegia krūtinę vasarą iš ryto vien pagalvojus, kad visą dieną teks kęsti nepakeliamą kaitrą ir žliaugiantį prakaitą? Mūsų buitiniai ventiliatoriai ateina jums į pagalbą.

Modernus bokštinis ventiliatorius tai praktiška investicija į jūsų komfortą. tiesiog nustatykite norimą temperatūrą ir mėgaukitės preciziška gaiva bei maloniu vėjelio dvelksmu. Nepatinka šoninis vėjas? Gal jums labiau prie širdies oro gūsiai iš viršaus? Mūsų buitiniai lubiniai ventiliatoriai yra tai ko jūs seniai ieškojote. Jei darbe jūs vienas mėgstate šaltesnį klimatą, o jūsų visi kolegos šaltmiriai - stalinis ventiliatorius, o konkrečiai - mini ventiliatorius pūs tik jums vienam. Ir niekas nesuks jums dėl to galvos. Juk tai nešiojamas ventiliatorius ir jį galite tiesiog pasiimti su savimi iš namų. O jei esate gudresnis - įsigysite du, su nuolaida.


Mūsų elektriniai ventiliatoriai negali jums nepatikti, nes jų tiek daug, kad neišsirinkti sau patinkančio tiesiog neįmanoma.

Lempa su ventiliatoriumi - kombo praktiškiems pirkėjams


Kam pirkalioti lempas ir ventiliatorius atskirai, kai jau protingi žmonės sukurpė viską kartu? Lempa su ventiliatoriumi nėra sudėtingas išradimas, bet jis yra vienas iš genialiausių. Na, tai tiesiog lubų ventiliatorius su jau įmontuotu šviestuvu, kaip jūs ir supratote. Ir visai tai jūsų patogumui gali būti kontroliuojama nuotoliniu būdu.

Begarsiai ventiliatoriai jūsų miegamajam


Jei jums ir be ventiliatoriaus keliamo triukšmo sunku užmigti, o kambaryje tvokste tvoskia karštis - išsiversti be tylaus ventiliatoriaus nesugebėsite.

Karštuoju sezonu jie puikiai atvėsina ir užtikrina maloniai gaivų orą, o žiemą padeda šildyti patalpą dirbdami atvirkštiniu rėžimu - ventiliatoriai grąžina šiltesnį orą nuo lubų į žemyn. Lubiniai ventiliatoriai taip pat gali būti valdomi nuotolinio valdymu pultu.

Jei neapsisprendžiate kokio jums visgi ventiliatoriaus reikia - mūsų konsultantai jums mielai patars. Nepasidrovėkite paklausti.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i