Lauko kištukiniai lizdai, blokai - patikrintas saugumas | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Lauko kištukinių lidzų kolonos

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Užsisakykite aukštos kokybės lauko kištukinius lizdus už prieinamą kainą


Dirbate sode ar kepate ant grotelių - elektros maitinimo jungtis, kištukinis lizdas su jungikliu kieme praverčia daugelyje panašių situacijų. Dažnai kištukiniai lizdai lauke yra netgi būtini, pavyzdžiui, norint valdyti ir apšviesti gražų sodo tvenkinį arba jį prižiūrėti laistant ar kerpant krūmus, pjaunat žolę elektriniais prietaisais. Kištukinių lizdų bloką galima įsigyti tiek nešiojamu, tiek stacionariu pavidalu, skirtų fiksuotam montavimui ant akmenuotų ar minkštų paviršių. Taip pat yra įvairių dizainų, paslėptos lauko rozetės, pavyzdžiui, netikrame medžio kelme ar netikroje uoloje.

Kaip išsirinkti tinkamas hermetines lauko rozetes, jų blokus


Vienvietis, dvivietis ar keturvietis: pirmiausia turėtumėte pagalvoti, kiek lauko lizdų jums praktiškai gali prireikti. Gal vis tik geriau paskirstyti lauko rozetes ir jų kolonas aplink kiemą, užuot turėjus visus ryšius šalia vienas kito. Bet kokiu atveju turėti kištukinį lizdą arčiau elektros prietaisų yra žymiai patogiau nei nuolatos tampyti bei vynioti kilometrus prailgintuvų laidų. Be to tai nėra taip saugu. Juk dažnai kyla pagunda, o gal ir iš nežinojimo panaudoti buitinį prailgintuvą be IP44 standartinės apsaugos. Tai gali labai liūdnai baigtis. Visados patikrinkite ar jūsų elektros prietaisai, lizdai bei kabeliai turi šias būtinas apsaugas darbui lauke ar drėgnomis, atšiauriomis sąlygomis.

Ypač praktiška, jei sodo lizdus valdo nuotolinio valdymo pultas. Tokiu būdu vienu metu galima įjungti kelis įrenginius, tokius kaip purkštuvai. Taip pat galima lengvai integruoti automatinio laiko valdymo laikmatį. Dažnai lauko kištukiniai lizdai bei lauko kištukinių lizdų blokai gaminami iš tokių metalų kaip nerūdijantis plienas ir aukštos kokybės plastikai. Pageidaujama vieta yra gėlių lovos, ypač tos, kurios yra šalia įėjimo. Kai kurios rūšys taip pat apsaugo lizdą nuo oro sąlygų atspariu korpusu, kuris įrengtas kaip namo numerio stulpas ir stovi šalia įėjimo į kiemą. Eglo Park 4 bei Philips Mygarden Rock yra pavyzdiniai vardiniai gaminiai iš patikimų gamintojų, atitinkantys aukščiausius saugumo bei kokybės standartus lauko kištukinių lizdų blokai. Jei norite, kad jūsų kištukiniai lizdai lauke dar atliktų ir šviestuvo funkciją - lauko šviestuvas kištukinių lizdų blokas yra tas išradimas kurio jums reikia.

Palengvinkite bei suteikite daugiau saugumo savo veiklai kieme, įsigykite kištukinių lizdų bloką laukui. Naršykite mūsų svetainę ir atraskite kitų puikių pasiūlymų, nuolaidų, akcijų net tik šviestuvams, bet ir aktualioms apsaugos priemonėms bei išmaniosioms namų technologijoms.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i