LED lemputės - greitas ir kokybiškas pristatymas | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

LED lemputės

Kategorie LED žárovky
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED lemputės - jų populiarumas vis dar nenumaldomai auga


LED lempos vis dažniau naudojamos kaip klasikinių šviesos šaltinių pakaitalas. Ledinės lemputės nuolat tobulinamos, gerėja jų našumas ir kokybė. Ledinės lempos šaltiniai, skirti kasdieniniam naudojimui, yra šviesos šaltinių ateitis. Pakeitę standartinius šviesos šaltinius LED lemputėmis, pajusite keletą privalumų. Led lemputes kambariui generuoja 6x daugiau šviesos suvartodamos tiek pat energijos, ir jų tarnavimo laikas gali siekti iki 50 000 valandų.

Led lempos luboms privalumai


g9 lemputės, e14 lemputės bei gu10 lemputės - tai įvairūs lempučių dizainai, spalvingi variantai ir dangtelių tipai, atsparūs oro sąlygoms, reguliuojamas ryškumas (dimeriuojamos led lemputės arba led lemputės su pulteliu), beveik nešyla veikimo metu, neskleidžia ultravioletinių ar infraraudonųjų spindulių, atsparumas smūgiams. Pasirinkite ekonomiškai palankiausias LED lemputes, kurios galiausiai pakeis tiek standartines lemputes, tiek energiją taupančias liuminescencines lemputes. Į šviesos šaltinių kainas jau įskaičiuotas medžiagų perdirbimo mokestis.

Dekoratyvinės lemputės


Dėl savo dizaino lankstumo ir miniatiūriškumo šio tipo lemputės itin populiarios kaip Kalėdinės lemputės, lempučių užuolaida ar tiesiog kaip lauko lempučių girlianda. LED lempos augalams - kai kurie botanikos entuziastai atranda joms paskirtį netgi savo oranžerijose.

Jums tereikia sugalvoti kokios lemputės jums reikia - ir mes ją pristatysime saugiai ir greitai!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i