LED liuminescenciniai šviestuvai - darbinis apšvietimas | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED liuminescenciniai šviestuvai

Vendor 4
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: LED liuminescenciniai šviestuvai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

LED liuminescencinis šviestuvas taupys jūsų elektrą


Nūdienos vartotojai turi be galo didelį pasirinkimą kalbant apie apšvietimą. Liuminescenciniai šviestuvai arba senesnių fluorescencinės lempų pakaitalai turi keletą privalumų lyginant su kitais apšvietimų tipais.

Visų pirma šie dienos šviesos šviestuvai yra taupūs. Jie suvartoja iki 70% mažiau elektros energijos nei įprastos lempos. Be to, liumisensiniai šviestuvai šviečia ryškiau bei jų naudojimo laikas gali būti iki 6 kartų ilgesnis. Šio tipo lempos gali lengvai būti inkorporuojamos į lubas - gali būti įstatomi, kaip užglaistomi šviestuvai, neišsišokantys, viename aukštyje su lubomis.

Nors liuminescencinių lempų šviestuvai nuo senų laikų buvo asocijuojami su pramone ar ektsremaliu taupymu tai nereiškia, kad jie negali būti gražūs. Laikai keičiasi, o poreikis taupyti tik didėja, nes žemės ir energijos resursai su laiku vis labiaus senka. Kalbant apie jų efektyvumą taupant šios lempos dar ilgai išliks topuose, o tai kas patikrinta laiko ir praktikos - labai sunku paneigti tik tuščiais pažadais. Populiariausios šio tipo T8 LED lempos yra naudojamos ofisų, garažų sandėlių apšvietai. Gerai veikia kontroliuojamo klimato patalpose, gerai atskleidžia aplinkos spalvines gamas, reikalauja nedaug priežiūros ir apskritai retai kada perdega, o jų darbo laikas gali siekti net iki 100000 valandų. Keisdami fluorescencines lempas į LED liuminescencinių lempų šviestuvus per daug nežiūųrėkite į galingumo atitikmenis - vietoj to žiūrėkite į lumenus, kuriuos pagamins T8 lempos bei žiūrėkite į patalpos aukštį. Juk tikriausiai nenorėsite, kad jūsų darbuotojai sėdėtų patalpoje, kurios apšvietimas toks ryškus, kaip policijos tardymo kambaryje.

Dienos šviesos šviestuvai garažui ar liuminescencinės lempos augalams - visas pailgas lempas, bei užglaistomus šviestuvus jūsų išskirtiniams projektams lengvai rasite pas mus elektroninėje parduotuvėje. Pasidomėkite mūsų siūlomomis akcijomis ir sutaupykite dar daugiau!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i