Akumuliatoriai ir baterijos - laiko patikrinta kokybė | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Baterijos, akumuliatoriai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Baterijos, maitinimo elementai, šiek tiek iš jų istorijos


Vienas iš paprastesnių žmonijos išradimų buvo baterija. Vis tik jos sukūrimas pareikalavo didelių pastangų ir baterija toli gražu nebuvo iš karto atsiradęs fenomenas. Tai pareikalavo begalės bandymų ir svarbiausia - laiko. Baterijos atsiradimas smarkiai pakeitė tolimesnę pasaulio eigą - buvo palengvinta žmonių buitis daugumoje sferų. Baterija gali būti daug senesnė nei manoma. Yra tikima, kad egiptiečiai galvanizuodavo varį daugiau nei prieš 4300 metų.

Tam tikra baterija - elektros energijos kaupykla gali būti sukurta mažo dydžio ir skirta ilgesniam vartojimui, tačiau turi ribotą ciklų kiekį. Tuo tarpu kitos baterijos gali būti sukurtos ilgaamžiškumui, tačiau yra per didelės ir griozdiškos: pavyzdžiui akumuliatoriai automobiliams. Trečio tipo baterijos gali turėti didelį energijos kiekį, ilgaamžiškumą, bet yra pagamintos specialiam vartojimui ir paprastam žmogui jos yra per brangios. Ličio baterija (ličio jonų baterija) galėtų būti padaryta maksimalaus galingumo, bet jos saugumas būtų ne per didžiausias. Pirmoji pakraunama baterija buvo išrasta dar 1859 metais prancūzų fiziko Gaston Planté. Ji veikė švino rūgšties pagrindu ir ši technologija tebėra naudojama iki šių dienų.

Pakraunamos baterijos ir jų privalumai


Naudodami pakraunamas baterijas jūs saugote planetos resursus bei tausojate aplinką nuo bereikalingų šiukšlių. Kokybiškesnės baterijos gali būti įkraunamos vėl ir vėl, iki 1000 kartų. AA baterijos bei AAA baterijos taip pat lengvai naudojamos, kaip ir paprasti "pirštai", plius jums nereikia per dažnai rūpintis atitarnavusių baterijų utilizavimu bei rūšiavimu. Vietoje to, kad išsikrovusią bateriją išmesti, jūs statote ją į įkroviklį ir taip maitinimo elementą prikeliate naujam gyvenimui vėl ir vėl. Paties įkroviklio kaina yra minimali, o įkrovimo kaina yra palyginti nulinė.

AA elementai bei AAA elementai skirti fotoaparatams, video kameroms, mp3 grotuvams ir kitiems prietaisams. Šių baterijų privalumai yra galimybė juos pakrauti daugybę kartų. Jie užima mažai vietos ir yra nesunkiai keičiami. Pirkite vardinius ir patikrintus kokybiškus produktus tokiu būdu būsite garantuoti dėl ilgesnio elemento išsikrovimo laiko bei didesnio pakartotinio krovimo skaičiaus. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite apsipirkinėti ištisą parą, pirkdami daugiau prekių gausite didesnių nuolaidų bei nemokamą pristatymą.

Ličio baterijos, D elementai, 9V baterijos, akumuliatoriai internetu - naudokitės mūsų nuolat vykstančiomis akcijomis, taip pat apsirūpinkite aktualiomis apsaugos priemonėmis nuo virusų, naršykite mūsų plačiausią šviestuvų bei lempučių pasiūlą. Jūsų malonų ir saugų apsipirkimą garantuojame 100%!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i