Šviestuvų gaubtai, lizdai, maitinimo laidai, pulteliai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Šviestuvų priedai

Vendor 7
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Pasidaryk pats - šviestuvų pakaitinės dalys: gaubtai, lizdai, maitinimo laidai, pulteliai


Nors šviestuvų pasiūlos gausa gali nustebinti net patį išrankiausią klientą, yra žmonių, kurie tiesiog viską mėgsta darytis patys. Šviestuvai jiems nėra išimtis. Be abejo, savo rankų darbas niekada neprilygs masinės gamybos produktui.

Kaip tik šiam pirkėjų spektrui ir sukūrėme atsarginių bei pakaitinių šviestuvų dalių skiltį mūsų elektroninėje parduotuvėje. Šiomis dienomis, kai viskas orientuota į greitį, efektyvumą, vartotojiškumą labai dažnai sugedus aparatui netgi nesigiliname kas su juo blogai, o tiesiog metame lauk. Taip paprasčiau, nes naują dalyką įsigyti yra greičiau ir paprasčiau. Kartais tereikia pakeisti lemputę ar jungiklį ir problema išsispręs. Kartais nusibodusiam šviestuvui galima uždėti naują gaubtą šviestuvams ar įmontuoti labiau stilingą maitinimo laidą ir apsieiti be jo išmetimo tuo pačiu mažinant ekologine katastrofa tampančia šiukšlių problema.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje nesunkiai galite rasti jums reikiamas jūsų šviestuvų pakaitinę dalis: stiklinius šviestuvų gaubtus, stalinių lempų gaubtus, lempų patronus ar lizdus. Jei nusižiūrėjote ir įsigijote dekoratyvinę lemputę, bet lempos cokolis netinka jūsų dabartiniam šviestuvui mes turime jums sprendimą - cokolių adapterius, lizdų perėjimus. T.y. lemputės lizdas e27 gali būti lengvai pakeistas į gu10 lizdą ar e14 ir atvirkščiai. Per trumpas lempos maitinimo kabelis gali būti prailgintas arba pakeistas nauju ilgesniu, stilingesniu.

Lempučių patronai, maitinimo laidai - paprasti sprendimai laikinoms problemoms


Jei remontuojate savo butą ir jums tereikia elementarios šviesos dėl dulkiu ir purvo nenaudokite šviestuvo, jį teks išmesti, nes aptaškytas dažais gali ir nenusiplauti. Tiesiog naudokite elementarų lempos laikiklį ar lempos patroną, kurį net ir negrįžtamai išpurvinus galima bus panaudoti kitam remontui at tiesiog atiduoti perdirbti. Lemputės patronas dar pravers atliekant netikėtus santechnikos remonto darbus, kai reikės laikinos šviesos - jis ir pasitarnaus.

Nors nuotolinio valdymo pultai skirti jūsų apšvietimui valdyti yra gan atsparūs smūgiams ir drėgmei vis tik jie nėra amžini - atitarnavus savo jie negrįžtamai sugenda. Tačiau dėl to jaudintis neverta, nes pas mus galite įsigyti patį naujausią nuotolinį valdymą, universalų pultelį savo šviestuvui. Geresnį šiuolaikiniai distanciniai pulteliai savo sudėtingumu gali prilygti netgi paprastam išmaniam telefonui. Naršykite mūsų svetainę ir būsite maloniai nustebinti.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i