Lemputės akcentiniams šviestuvams, prožektoriams pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Prožektorių lemputės

Vendor 5
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Prožektorių lemputės - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Lemputės akcentiniams šviestuvams: koks pasirinkimas optimaliausias


Jei esate bent šiek tiek susipažinęs su LED apšvietimo technologijomis, rasite daugybę šių lempų variantų. Kai kurios yra suprojektuotos kaip dekoratyviniai kūriniai, kitos labiau orientuotos į tinkamą jūsų kambario apšvietimą. Bėginės apšvietimo sistemos arba akcentinis apšvietimas kaip tik labiau orientuotas į optimalų šviesos paskirstymą jūsų aplinkoje. Tai nevienodas, daugiau fokusuotas į tam tikras, numatytas vietas kryptinis apšvietos variantas. Dėl to akcentiniams šviestuvams rekomenduojama naudoti kryptines, reflektorines lemputes, LED lemputes. Savo dizainu šios ledinės lemputės leidžia labiau sufokusuoti šviesos srautą. Galima pasistengti, kad lemputės atrodytų gražiai - jos bus matomos, neužgožtos šviestuvo konstrukcijos. Todėl dekoratyvinės lemputės gali skambėti kaip nebloga alternatyva. Vis tik labiausiai šiam šviestuvų tipui tinka tokios akcentinės lemputės arba prožektoriaus lemputės. Pastarosios yra maksimaliai orientuotos į šviesos srauto fokusavimą ir apšvietimą dideliu atstumu.

Akcentinių šviestuvų faktoriai nulemiantys apšvietimo kokybę


Lempuč skaičius: paprastai daugumoje LED akcentinių apšvietimo įrenginių yra keli tvirtinimo elementai. Tai ne tik suteikia ryškų apšvietimą norimoms vietoms bei detalėms patalpose, bet ir pats šviestuvas atrodo įspūdingai, nekasdieniškai netgi moderniai. Kai kuriais atvejais jis turi 4, 6 arba net 8 atskirus žibintus. Jų skaičius labiau priklauso nuo aptarnaujamos patalpos dydžio. Tačiau nepersistenkite su per dideliu ryškumu - juk grįžę namo pailsėti nenorėsite jaustis lyg policijos tardymo kambaryje.

Galingumas: net jei jūs naudojate LED akcentinį šviestuvą tik dekoratyviniais tikslais, daugumoje atvejų jūs pageidaujate, kad jis būtų kuo ryškesnis. Norėdami tai užtikrinti, galite paprasčiausiai patikrinti LED šviestuvo galios reitingą, kuris paprastai svyruoja nuo 4 iki 8 balų (per lemputę) arba įsukti halogenines lemputes.

Ryškumas: Be galios, taip pat galite patikrinti savo LED lempos ryškumą, kuris paprastai nurodomas liumenais. Pavyzdžiui, jei jūsų šviestuvo liumenų reitingas yra 800 liumenų, tai bus daug ryškesnė nei 400 liumenų lempa. Nors šie veiksniai yra ganėtinai svarbūs, prieš įsigyjant, apie LED bėgių šviestuvus vertėtų sužinoti daugiau.


Kokias lemputes naudoti akcentiniams šviestuvams

Naudokite akcentinio apšvietimo GU10, GU10 LED lemputes, Philips R80 dimeriuojamo akcentinio apšvietimo variantą. Philips Hue GU10 yra prabangesnė alternatyva su išmanumo elementais. E14 LED lemputės yra paprasčiausias ir populiariausias pasirinkimas. Svarbu pasidomėti apie lempučių lizdo tipą prieš perkant lemputes. Arba niekad ne per vėlu naudoti lempučių lizdų perėjimą. Visas jas ir dar daugiau galite įsigyti mūsų internetinėje svetainėje. Taip pat galite užsisakyti visų populiariausių saugumo bei atsargumo priemonių: kaukių, dezinfekantų ir t.t.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i