Šviečiantys namo numeriai - išmanūs, pasikraunantys | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Namų numerio apšvietimas

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Namų numerio apšvietimas - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Šviečiantys namo numeriai - jūsų svečiai bei kurjeriai lengvai ras jūsų namus netgi tamsiausią naktį


Jei turite šaligatvį, gatvę, važiuojamąją dalį ar lauko duris, patartina jas apšviesti. Galutinis lauko apšvietimo aspektas yra jūsų adreso - namo numerio apšvietimas, kai kalbama apie lengviau randamą jūsų adresą iš kurjerio, pašto darbuotojo ar tiesiog pirmą kartą pas jus besisvečiuojančio draugo perspektyvos. Būkite lengviau randami bei matomi tamsiuoju paros metu!

Namo numerių šviestuvų viduje yra švieslentė su jūsų namų numeriais. Šie sieniniai lauko šviestuvai - tai orui atsparūs lauko žibintai apšviečia namo išorę bei pabrėžia jūsų namo architektūrines detales, apšviečia priešakinius sklypo takus bei įėjimą.

LED namo numeris yra populiari lauko apšvietimo forma lauko lempa, montuojama ant pastato sienos arba ant lango, durų, lango rėmo ar kitoje lauko zonoje. Dauguma lauko sieninių šviestuvų yra laidiniai, o saulės energija įkraunami lauko šviestuvai, kurie dieną semiasi saulės šviesos energijos, o naktį šviečia, siūlo ekologišką lauko šviestuvų sprendimą.

Pakeiskite senamadiškus metalinius namo numerius šviečiančiais namo numeriais


Naudokite šį modernų namo numerių apšvietimą, kad sukurtumėte gražią sieninę šviesą savo verandoje, prie pagrindinio įėjimo ar priekiniame koridoriuje. Įstatykite savo lauko žibintus į betoninę sieną apšviesti paradinius takus ir laiptus tokiu būdu turėsite iš savo šviečiančių namo numerių dvigubą naudą. Jei nenorite, kad namo numerių šviesa tvokstų kiaurą parą - siūlome sieninius lauko šviestuvus su judesio davikliu. Jie švies tiktai tada, kai prie jūsų šviestuvo tam tikru atstumu priartės žmogaus dydžio objektas. Kitaip sakant, jie taupys jūsų elektros energiją ir jums nereikės rūpintis dėl jų rankinio junginėjimo. Jie veiks išmaniai, autonomiškai ir ekologiškai. Dubliuokite šią technologiją su saules energija įkraunamu lauko šviestuvu ir turėsite pačius idealiausius šviečiančius namo numerius. Šviečiančių namo numerių kaina - pagal jūsų kišenę. Pasirinkite iš keliasdešimties mūsų siūlomų šviečiančių namo numerių variantų sau tinkamą ir apšvieskite savo namus kaip pridera geram ir rūpestingam šeimininkui.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i