Pramoniniai šviestuvai, techninis apšvietimas gamybai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Profesionalūs šviestuvai

Vendor 3
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Penki įprasti pramoninių šviestuvų tipai


Jei turite ar valdote sandėlį, gamyklą ar gamybos įmonę, be abejo, neapsieisite be pramoninio apšvietimo, kuris būtų saugus, patikimas ir tuo pačiu padėtų jūsų darbuotojams dirbti efektyviau. Šiai dienai yra naudojami penki įprasti pramoninių šviestuvų tipai, juos pateiksime žemiau.

Halogeniniai pramoniniai šviestuvai


Halogeninės lempos šviesa sukuriama per vielinį siūlą, uždarytą kvarciniame vamzdyje, kuriame yra slėgio turinčios halogeno bromo arba halogeno jodo dujos, kurios reaguoja su gija. Šios lempos dega ryškiai ir baltai, dažnai naudojamos apšvietimui, priekiniams žibintams ir akcentiniam apšvietimui. Vienas halogeninių lempų teikiamų pranašumų yra jų gebėjimas generuoti galingą šviesos srautą, kurį galima sutelkti į konkrečią sritį ar gaminį. Kitas privalumas yra jų pasiūlos įvairovė: halogeninių lempų yra įvairių stilių, pradedant užtvindančiais, atspindinčiais prožektoriais bei mažų lauko prožektorių lemputėmis, baigiant dvigubais kvarcais, vienpusiais kvarcais, UV prožektoriais (ultravioletiniais prožektoriais) ir paraboliniais aliumininiais taškiniais šviestuvais. Halogeninės lempos paprastai tarnauja 3000–5000 valandų, o energijos vartojimo efektyvumas yra apie 22 liumenų vienam vatui (LM / W).

Tradicinės, kaitrinės lempos


Iš penkių šiame sąraše esančių šviestuvų dažniausiai pasitaikantys yra kaitriniai. Tai yra tradicinės lemputės: elektros srovė praeina per ploną vielos giją, kaitinamoji gija įkaista ir atsiranda balta šviesa. Kaitrinės lemputės tarnauja tik 500–1000 valandų ir nėra tokios efektyvios (18 LM / W) kaip kiti pramoninio apšvietimo sprendimai, tačiau jos yra nebrangios ir universalios, naudojamos praktiškai bet kokioje apšvietimo aplinkoje: bendroje, papildomoje ir dekoratyvinėje išskyrus galingus prožektorius.

Liuminescencinės lempos kaip techninis apšvietimas


Liuminescencinis apšvietimas, kurio gyvenimo trukmė yra 12 000–24 000 ar daugiau valandų, o maksimali galia yra 105 LM / W, yra ypač patvarus ir efektyvus. Tiesą sakant, jie naudoja penktadalį galios, kurią naudoja kaitrinės lemputės, tačiau tarnauja 20 kartų ilgiau. Fluorescuojančios lemputės konstrukcija yra šiek tiek sudėtingesnė nei kiti šio sąrašo sprendimai. Liaudiškai tariant, fluorescencinė šviesa yra elektros lanko, einančio per inertines dujas, produktas. Šio tipo lempos dažniausiai naudojamos įleidžiamuose šviestuvuose. Įleidžiamas šviestuvas neužima papildomai vietos ir nesimaišo darbo metu, tolygiai paskirsto šviesą patalpoje.

HID apšvietimo sprendimai pramonėje


Didelio intensyvumo iškrovos arba HID apšvietimas yra trijų variantų: gyvsidabrinis, aukšto slėgio natrio bei metalo halogenido. Viena iš šių dujų yra suslėgta ir užpildo vidinį vamzdį, per kurį praeina elektros srovė. Šis procesas sukuria įspūdingai galingą šviesą. Norint pasiekti pilną ryškumą, dažnai prireikia net kelių minučių, vistik HID apšvietimas yra geriausias švietos šaltinis kalbant apie lauko prožektorius, galingus prožektorius galinčius apšviesti milžiniškus aplinkinius plotus.

Fluorescencinis apšvietimas, liuminescencinės lempos


Per pastarąjį dešimtmetį pramoninių LED šviestuvų populiarumas išaugo dešimt kartų. Kaip ir fluorescencinis apšvietimas naudojamas gatvės šviestuvuose, LED siūlo didelį efektyvumą ir ilgą tarnavimo laiką - iš tikrųjų tokį ilgą, kad kai kurios LED lemputės ir diodai gali tarnauti iki 100 000 valandų. Be to, skirtingai nuo kitų apšvietimo variantų, šviesos diodai neišdega ir nenustoja veikti - jie po daugelio metų naudojimo tiesiog tampa silpnesni. Kitas didelis privalumas siekiant LED apšvietimo sprendimo yra jo ekologiškumas. Šviesos diodų lemputėse nėra jokių toksiškų cheminių medžiagų, skirtingai nei fluorescencinėse lempose, kurias sudaro kelios skirtingos medžiagos, iš kurių kai kurios yra kenksmingos aplinkai. Galiausiai, LED apšvietimas, LED prožektoriai, įleidžiami LED šviestuvai, LED lauko prožektoriai tampa vis geresne investicija, nes daugelis LED sistemų atsiperka per dvejus metus.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i