Aromatiniai difuzoriai, oro gaivikliai namuose pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Kvapieji difuzoriai

  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kaip naudoti oro gaiviklius su lazdelėmis


Jei nežinojote yra labai paprastas būdas įnešti malonaus aromato, pakvėpinti jūsų namų ar ofiso erdves - tai difuzoriai su lazdelėmis. Žemiau paaiškiname, kaip kvapusis aliejus, dekoratyvinis butelis ir nendrės lazdelės gali skleisti kvepalus į jūsų patalpų orą ištisas 24 valandas per parą. Taip pat pateiksime praktiškų patarimų, kaip išnaudoti visas šių aroma difuzorių galimybes.

Lazdeliniai aromatiniai difuzoriai susideda iš trijų pagrindinių dalių: paties oro gaiviklio užpildo, nendrinių lazdelių bei mažo stiklo ar keramikos buteliuko siauru kaklu. Norėdami aktyvinti oro kvapiklį, nuimkite buteliuko dangtelį, įdėkite nendres į butelį ir išdėliokite, kad jos gražiai pasiskirtytų.

Nendrėse gausu mikroskopinių kanalų, kurie sugeria aliejų ir stumia jį nendrės viršaus link. Kai aliejus pasiekia kanalo galą, jis išleidžiamas į orą, tokių būdu skleisdamas aromatinį kvapą jūsų namuose. Šie pagaliukai galėtų būti prilyginti mažiems šiaudeliams labai pamažu dozuojantiems kvapųjį aliejų buteliuko aukštyn į orą. Tai pats natūraliausias oro gaiviklis is eterinių aliejų.


Rekomendacijos oro gaivikliams namuose


Jei norite padidinti kvapo stiprumą, į difuzorių pridėkite daugiau nendrių lazdelių. Atminkite, kad aliejus bus absorbuojamas greičiau, todėl turėsite jį dažniau keisti. Kai aromatas ims blėsti, apverskite nendres, kad atsiskleistų labiau aromatu prisotinti galai. Darykite tai virš kriauklės ar šiukšliadėžės, kad išvengtimėte aliejaus nutekėjimo ant grindų ar kitų švarių vietų. Jei pastebite, kad jūsų nendrių difuzoriuje trūksta aliejaus, leiskite jam visiškai išgaruoti prieš įpildami naujo. Geriau pradėti nuo šviežio aliejaus, nei maišyti su senu. Išplaukite buteliuką su šiek tiek muilo ir vandeniu ir leiskite jam visiškai išdžiūti. Tada užpildykite buteliuką šviežiu aliejumi ir įdėkite naujų nendrių.

Nemaišykite kvapiojo aliejaus su vandeniu, bandydami jį praskiesti ir ilgiau išlaikyti kvapą. Aliejus ir vanduo atsiskirs ir nendrės deformuosis. Pastatykite nendrių difuzorių toje vietoje, kur yra gera oro cirkuliacija, pavyzdžiui, koridoriuje, kur eismas ar oro srautas yra intensyvesnis. Naudokite šiuos oro gaiviklius tualeto kambariui ar voniai, miegamiesiems, ofisams ar svetainėms.

Šiuos bei kitus oro gaiviklius pigiau galite įsigyti mūsų svetainėje. Taip pat naršykite mūsų siūlomus oro vėdintuvus, šildytuvus, filtravimo sistemas bei apsaugos nuo virusų priemones. Visus jous galite įsigyti pas mus pačiomis palankiausiomis kainomis.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i