Stalinės lempos, maži LED šviestuvai darbui ir poilsiui | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

LED lempos ir mažos lemputės

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED stalinės lempos: kaip pasirinkti tinkamą


LED šviestuvai ant jūsų darbo stalo gali vaidinti svarbesnį vaidmenį jūsų gyvenime nei kad gali pasirodyti iš pirmo karto. Tinkama LED stalo lempa ilgai tausos jūsų regą, akis. Pasirūpinus geru stalo šviestuvu akinių jums gali neprireikti net iki žilos senatvės. Staliniai šviestuvai turėtų būti renkamiesi atsižvelgiant į jūsų veiklos pobūdį: ar tai daugiau įtemptas žiūrėjimas į vieną tašką, o gal tai daugiau dinamiško veiksmo rankomis reikalaujantis apšvietimas. Ar jums reikia klasikinės stalo lempos, led šviestuvo, išmaniosios naktinės lempos ar tiesiog žaismingo vaikiško šviestuvo?

Mūsų parduotuvėje jūs galite pasidairyti tarp siūlomų mažų LED šviestuvų bei pasisemti idėjų apie kurias anksčiau net nepagalvojote. Gal būt jūs dabar ieškosite vienos lempos savo dabartinei problemai išspręsti, tačiau netyčia atrasite šviestuvą miegamąjam apie kurį jūsų žmona jau seniai svajoja, bet niekaip nerandate kur jį įsigyti. Galbūt ta miegamojo lempa yra tokia multifunkcionali ir tinkanti visiems, kad dėl jos nuolat tarpusavyje pešitės ir nepasidalinsite. Tai menkiausia problema, nes mes jų turime visai jūsų giminai po kelias. Ir dar daugiau.

Naktinės lempos jūsų mažyliams


Vaikiškas šviestuvas gali būti ir LED akcentinis šviestuvas su įmontuotu dinaminiu projektoriumi šviečiančiu ant vaiko kambario sienų įvairiausius ornamentus. Stebėti kintančius vaizdus yra vienas iš mėgstamiausių kūdikių užsiėmimų. Dinamiška naktinė lempa vaikams atrodo gerai ne tik kambario viduje, bet ir stebintiems iš lauko. Visi supranta, kad kambaryje gyvena kūrybiška bei žaisminga asmenybė ir visi maži smalsuoliai stengsis ten papulti.

Naktinė lemputė vaikui ar naktinė lemputė kūdikiui savo ruožtu turi atitikti padidintus saugumo reikalavimus. Reikia turėti omenyje, kad vaikas dažnai ją gali ir numesti ar kitaip netinkamai panaudoti. Juk naktinė vaikiška lempa pati savaime ir yra žaislas, atrakcija. Vaikiškos lempos savo projektavimo stadijoje jau apima šiuos saugumo kriterijus domėn dėl to galutiniame rezultate jos nėra lengvai gadinamos, dūžtančios ar galinčios netikėtai sužesti jūsų mažylius.

Vaikiška stalinė lempa tiks jūsų augiems vaikams, savarankiškai ruošiantiems pamokas ar užsiimatiems rankdarbiais, stalo žaidimais. Šių vaikiškų šviestuvų ir vaikiškų sieninių šviestuvų dėka galėsite tinkamai apšviesti savo jaunųjų atžalų kambarėlius ir padarysite juos dar laimingesniais. Kviečiame pasižvalgyti po neribotas apšvietimo galimybes bei jų idėjas mūsų svetainėje!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i