Čiužiniai, antičiužiniai, čiužinio apsaugos internetu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Čiužiniai

Vendor 9
  • Perkamiausi

Kategorijos aprašymas

Kaip teisingai išsirinkti lovos čiužinį


Jei jūs ar jūsų artimas žmogus jaučia nugaros skausmus, jūs ne vieni. Nugaros skausmas yra per dažnai pasitaikantis fenomenas suaugusiųjų tarpe. Galimai apie 70 - 80% vyresnių žmonių kenčia nuo ūmaus ar lėtinio nugaros negalavimo. Nors kintamųjų, galinčių sąlygoti šį defektą yra galybė, vistik jūsų čiužinys, antižiužinis, pati lova ar jos matrasas gali būti pagrindiniai faktoriai - skausmo kaltininkai.

Jei miegate ant netinkamo čiužinio ar nekokybiškos čiužinio apsaugos, tai gali ne tik sukelti nugaros skausmus bet juos ir dar labiau sustiprinti. Remiantis atliktais tyrimais, geriausi lovos čiužiniai norint išvengti nugaros skausmų bei pagerinti jūsų bendrą miego kokybę yra vidutinio kietumo, gerai subalansuoti, kokybiški čiužiniai bei matrasai lovoms.

Norėdami išsirinkti sau idealų čiužinį, pabandykite jo tvirtumo lygį, turėkite omenyje savo miegojimo padėtį, taip pat čiužinio tipą bei jo medžiagas. Taip pat labai svarbu žinoti, ar jūsų lova neskatina stuburo iškraipymo, pragulų ir ar ji per daug nekieta, nesukelia per daug slėgio jūsų kūnui. Iš pirmo karto gali pasirodyti, kad susekti visus šiuos parametrus yra misija neįmanoma. Tačiau, jei esate jautrus miegotojas ar komforto mėgėjas su ne itin stipriu stuburu - tai jūsų investicija į tinkamą čiužinį gali vėliau atsipirkti keliais kartais, kai jums teks gydytis dėl nemigos, pragulų ar netaisyklingos laikysenos.


Čiužiniai internetu

Pasirinkti sau tinkamą čiužinį mūsų svetainėje yra labai paprasta, kadangi mes atrinkome ir siūlome tik pačius geriausius viengulius čiužinius, čiužinius nuo pragulų, taip pat vaikiškus čiužinius pigiau. Nenumokite ranka ir pasirūpinkite savo kokybišku miegu, nes lova, vis tik, yra ta vieta, kur dauguma mūsų praleidžia trečdalį savo gyvenimo!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i