LED juostos: puoškite savo namus, kaip tik jums šviečia | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED juostos - diodų juostos

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED juostos - tai vienas iš paprasčiausiai montuojamų modernių apšvietos variantų


LED juosta, jei ji lipni - tiesiog gali būti prilipinta prie praktiškai bet kokio paviršiaus. Jei led juosta su pulteliu, rgb led juosta, galėsite kontroliuoti ne tik ledinės juostos švytėjimo intensyvumą, bet ir jos spalvų gamą ir netgi dažnumą bei ritmą (WiFi opcija). LED juostos su pulteliu panaudojimo galimybių ribos - tai jūsų fantazijos ribos!

Kaip jau minėjome LED juostos montavimas yra itin paprastas. Ji tinka dekoratyviniam interjero apšvietimui, kuris dėl savo lankstumo ir lipnaus sluoksnio gali būti pritvirtintas ant bet kokio paviršiaus – po lentynomis, baldų nišose, po laiptais, už veidrodžių krašto ir kt.

LED juostelės - taupo jūsų elektrą


Namų apšvietimas  dažnai sunaudoja daug elektros energijos, o tai reiškia dideles išlaidas. Taigi mėgaukitės prabanga ir energijos taupymu kuriuos suteikia lauko LED juostos, įsigykite spalvotą led juostą su pulteliu ir galėsite rengti diskotekas tiesiog savo namuose. LED juosta su valdikliu leis jums nebrangiai patirti tokią valdymo ir kūrybos laisvę, kurios nepatirsite su jokiu kitu šviestuvu namų sąlygomis. 

LED juosta su baterijomis nereikalauja jokio kito išorinio energijos šaltinio. Tiesiog klijuokite ją kur tik širdis geidžia ir nepamirškite kartas nuo karto įkrauti. LED juostos lubose tai pasenęs reikalas - klijuokite jas ant grindų, spintelių, langų ar tiesiog draugui ant kuprinės.

Užsakykite dabar ir mėgaukitės savo LED juosta jau už kelių dienų!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i