Darbinės lempos, saugūs šviestuvai LED IP44, LED IP64 | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Darbiniai šviestuvai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kaip pasirinkti tinkamą darbinę lempą


Daugelis mūsų kartais netgi nesusimąsto, kad paprastos darbinės LED lempos, neatitinkančios specialių saugumo kriterijų (led ip44, led ip64) negali būti naudojamos bet kur. Pavyzdžiui, darbui lauke, arba vidaus darbams drėgnomis, garingomis sąlygomis. Dar dažniau apie tai žinantys vartotojai susigundo naudoti pirmą po ranka pasitaikiusį šviestuvą darbui nesaugiomis sąlygomis - "juk taip greičiau ir nieko blogo nenutiks", mąsto jie. Vis tik tai gali liūdnai baigtis, jei ne jums, tai apie tai nieko nenutuokiantiems pašaliniams žmonėms. Jie juk nežino, kad jūs dirbate nesaugiai, o elgiasi taip, lyg niekas jiems negrėstų.

Labai svarbu pasirinkti ne tik saugumo reikalavimus atitinkančius lauko šviestuvus, liuminescencinės lempas, vonios lempas, LED darbines lempas bet ir viską kas su jais susiję ir sujungta. O konkrečiai: rozetės, kištukai, laidai, prailgintuvai, lempos, prožektoriai ir taip toliau. Kaip žinote vanduo ir elektra nedraugauja. O vanduo - tai ir garai ir darbas drėgnose patalpose. Turėkite omenyje, kad renkantis darbinę lempą, svarbi ne tiek šviestuvo išvaizda, kiek jo atitikimas aplinkos sąlygoms (lauko šviestuvai ip65, ip44 šviestuvai), kuriose jis bus naudojamas. Jeigu lempos yra skirtos gyvenamosioms zonoms apšviesti arba tiesiog nušviesti koridorių, svetainę, miegamąjį ir panašiai, užtenka, kad jos saugumo klasė būtų IP20. Lauko apšvietimo lempoms ar lempoms vonios kambariui kurios bus naudojamos drėgnose patalpose, taikomi aukštesni reikalavimai – IP44 ar aukštesnės klasės. Lauko LED šviestuvai, skirti fasadų, parkų, gatvių ar kiemo apšvietimui, gali būti IP65, IP66, IP67. Jeigu šviestuvai turi būti antivandaliniai, atsparūs mechaniniam poveikiui – svarbu atkreipti dėmesį ir į šviestuvo IK klasę.

Atminkite, kad jūsų ir pašalinių žmonių saugumas yra aukščiausias prioritetas, nenumokite į tai ranka. Sumokėkite keliais eurais daugiau, kad įsigytumėte saugumo reikalavimus atitinkančius darbinius šviestuvus, rinkitės iš patikrintų gamintojų vardų, o jų produkcijos rasite mūsų lengvai naviguojamoje svetainėje. Dirbkite ir poilsiaukite saugiai!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i