Tuya išmanūs namai, Smart home Tuya Zigbee pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Tuya Išmanieji namai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Tuya Išmanieji namai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Tuya - įgyvendinkite savo idėjas su tikrais profesionalais


Dirbtinis intelektas vaidina vis svarbesnį vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime. Mūsų namai pamažu, o kartais ir iš karto tampa išmaniais namais. Dirbtinis intelektas vystosi eksponentiškai, vis dažniau pranokdamas žmogiškąsias galimybes netgi tokiose sferose, kur dar prieš kelis metus galvojome, kad esame saugūs ir nepralenkiami.

Tuya yra kompanija, viena iš dirbtinio intelekto įgyvendintojų mūsų kasdieniniuose gyvenimuose. Pradedant jų vintažinėmis lemputėms, spalvas keičiančiomis RGB LED lemputėmis, tęsiant programuojamomis išmaniomis Tuya LED strip šviesos diodų juostomis ir baigiant ištisomis Smart Home Tuya išmanių namų sistemomis - tai pilno spektro išmaniųjų technologijų kompanija, kurios proguktų galite įsigyti Lempų Manijoje!


Kodėl verta investuoti į Tuya išmaniuosius namus


Gal būt vien dėl tos galimybės valdyti visą savo namų ūkį per Tuya ZigBee, viena programa savo išmaniajame telefone. Aplikacijoje rasite viską - nuo atskirų dimeriuojamų LED lempučių, šviestuvų grupių iki langinių žaliuzių valdiklių bei apsaugos kamerų. Tuya Smart App palaikančių produktų dėka jūs tapsite ne tik šviesos valdovu savo namuose. Jūs įgysite visišką savo vidaus patalpų bei žemės sklypo kontrolę valdydami prietaisus balsu per Tuya Google Home ar išmaniosios aplikacijos pagalba.

Protingi Tuya detektoriai, jutikliai bai kameros lengvai prisijungs prie jūsų Wi-Fi tinklo ir praneš apie viską, kas vyksta jūsų sode. Kai pilnai apsiprasite savo Tuya išmaniuose namuose, jūsų gyvenimas taps nepalyginamai paprastesnis ir jūs nė už ką nenorėsite grįžti į senesnius laikus. Išmanusis telefonas jums pasakys, ar langai užsidarė ir niekas nešmirinėja jūsų privačiose zonose. Taip pat grįžinėdami iš darbo galėsite nustatyti savo namo kambarių temperatūrą naudojant protingą termostatą. Kai įžengsite pro namų duris - patalpų temperatūra bus kaip tik tinkanti jums atsipūsti po sunkios darbo dienos. Papildomai nustatykite atpalaiduojančias bei migdančias šviesos spalvas prieš poilsį ar rinkitės labiau ryškias apšvietimo alternatyvas iš ryto, lengvesniam kilimui iš lovos. Komanduokite balsu, kad virdulys jau pradėtų gaminti kavą. Tai ne mokslinė fantastika - jūs galite turėti šias galimybes ir dar daugelį kitų neįtikėtinų Tuya išmaniųjų technologijų savo namuose jau šiandieną!

Tik nepagalvokite, kad norint įdiegti šias įmantrybes jums prireiks ypatingų žinių. Anaip tol, Tuya išmanių namų paruošimas nereikalaus nieko daugiau nei jūsų entuziazmo ir kūrybiškumo. Visi prietaisai yra intuityvūs, automatiškai susirandantys ko jiems reikia ir pasiruošę jums tarnauti ilgai ir patikimai!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i