LED moduliai | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levy banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED moduliai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED moduliai lubiniams šviestuvams
 
LED moduliai yra lubinių šviestuvų dalis ir tuo pačiu metu jie pakeičia senus apšvietimo tipus, ypač reklaminiuose ženkluose, skelbimų lentose ir šviesos ženkluose. Dėl RGB LED modulių šviesos spalvos variantų galima sudaryti labai įdomius spalvos efektus. Kokybiški LED moduliai LED šviestuvams skirti nuolatiniam apšvietimui. Galite naudoti LED modulį, pavyzdžiui, esamo lubų LED apšvietimo modernizavimui.
 
LED moduliai skelbimų lentoms
 

LED moduliai skelbimų lentoms turi puikų kainos ir kokybės santykį. Jų didžiausia nauda yra tai, kad jie sutaupo daug pinigų dėl LED technologijos ir taip pat greitos instaliacijos. LED moduliai pritvirtinami magnetais.

 

Be „unicolor“ LED modulių variantų, mes taip pat siūlome variantą su RGB LED lustais. Jie turi plačius spindulio kampus, kad šviesa būtų kuo labiau paskirstyta per didžiausią galimą plotą. Dėl šio šviesos sklaidos būdo LED moduliai neturi būti montuojami labai arti vienas kito. Šviestuvai su LED moduliais yra galingas ir nebrangus interjero apšvietimo padėjėjas, užtikrinantis pakankamą apsaugą nuo vandens ir dulkių bei taip pat tinkamai papildantis lauko apšvietimą.

 

Belieka tik pasirinkti. 

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i