Dirbtuvė | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Dirbtuvė

Vendor 3
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Dirbtuvė - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Darbo kambarys

Kiekvienas geras meistras turi gerai įrengtą darbo kambarį pagal savo poreikius ir įgūdžius. Tačiau kiekvienam gali nutikti taip, kad jiems kažko trūksta arba jie tiesiog nori praturtinti savo darbo kambarį kažkuo kitu.


Rankiniai įrankiai

Rankiniai įrankiai yra pagrindinė darbo ir namų ūkio įranga. Tai, pavyzdžiui, plaktukai, replės, veržliarakčiai, grąžtai, pilni rankinių įrankių komplektai, taip pat įvairios dėžės ir organizatoriai. Kiekvienas iš šių įrankių turi būti pagamintas iš kokybiškos medžiagos, kad būtų patogu dirbti ir tarnautų ilgai.


Elektriniai įrankiai

Šis tipas naudojamas darbui palengvinti. Dažnai su juo nereikia naudoti fizinės jėgos, nes elektra tai padarys už jus. Siūlome akumuliatorinius grąžtus, reples, lakštinio metalo žirkles, pjūklus, kompresorius, alyvos ištraukiklius ir daug daugiau.


Kiti tvirtinimo priedai

Kategorija, skirta visiems kitiems produktams, kurie neatitiko mūsų įrankių kategorijų. Rasite viską, ko reikia šviestuvams, kištukiniams lizdams ir dar daugiau.


Darbo apšvietimas

Kategorijoje Darbo apšvietimas rasite įvairių tipų darbo LED šviestuvų. Didelę dalį LED darbo šviestuvų sudaro nešiojamieji prožektoriai, kurie yra labai efektyvūs ir juos geriausiai galėsite panaudoti, pavyzdžiui, statybų aikštelėse ar tiesiog visur, kur reikia tikrai apšviesti didelį plotą. Taip pat turime jums įspėjamuosius žibintus, švyturėlius ar šviesos atšvaitus. Nesvarbu, ar ieškote LED darbo šviestuvų namui, darbui ar darbui, tikrai išsirinksite iš mūsų darbo šviestuvų.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i