LED šviestuvas su judesio davikliu - išmaniau ir pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED šviestuvai su jutikliu

Vendor 7
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Išmanusis apšvietimas su LED technologijomis įgauna pagreitį


Jei jums nuolat trūksta laisvų rankų ar tiesiog neturite laiko patamsyje grabalioti šviesos jungtuko, apšvietimo inžinieriai jums sugalvojo palengvinimą - LED lempą su judesio davikliu. Lauko lempa su judesio davikliu idealiai tiktų mano kieme, prie garažo ar prie įėjimo - pagalvosite jūs. Ir jūs ne pirmas. Bet jūs vis dar dvejojate ar jums iš tokro to reikia, gal apsieisiu. Juk žmonės iki šiol išgyveno be šviestuvų su elementais ar naktinio šviestuvo su judesio davikliu kuo puikiausiai. Jie gyveno dešimtis tūkstančių metų apsišviesdami laužo šviesa bei fakelais. Gal taip ir buvo bet tai jau seniai praėjo, o technologijos nestovi vietoje - jos vystosi ir tobulėja.

Lauko šviestuvas su judesio davikliu (jutikliu) - jeigu jo dar neturite tikriausiai nebuvo tam rimto reikalo. O gal neturėjote pakankamai pinigų. Dėl antro varianto galite nesirūpinti, nes mūsų parduotuvėje populiariausi LED šviestuvai su judesio davikliu vos ne per pusę pigiau. Įsigiję LED lempą su elementais taupysite savo suvartojamos elektros energijos sąskaita, nes sodo šviestuvas ar garažo apšvietimas nešvies per naktį, o tiktai tuo atveju, kai bus rimtas reikalas kažką apšviesti.

LED garažo šviestuvai įsijungs automatiškai jums parvažiavus namo ir užges, kai paliksite garažą savarankiškai. Be jūsų įsikišimo. LED šviestuvas su judesio davikliu ir baterija netgi nereikalauja išorinio aprūpinimo elektros energija. Jis ją gaminsis tiesiog būdamas dienos šviesoje, o naktį pats švies iš savo sukauptų rezervų baterijose. Tai dvigubas laimėjimas, dvigubas sutaupymas. Mūsų siūlomų belaidžių LED šviestuvų su judesio davikliu įvairovės jums turėtų pakakti, kad surastumėt jums tinkamą išmanųjį apšvietimą savo būstui ar verslui.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i