Lauko girliandos, kalėdinės girliandos visiems skoniams | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Lauko girliandos ir šviesų grandinės

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Lauko girliandos kiekvienam skoniui bei kišenei


Lauko girlianda yra gražus ir netikėtas būdas nuspalvinti atostogas ir svarbius gyvenimo įvykius. Nuo pasakiškų LED girliandų grupių, naudojamų kaip dėmesio centrui sukurti ir kalėdinių girliandų, iki girliandų užuolaidų ar girliandų varveklių, naudojamų pakabinti ant jūsų verandos, apvyniojant turėklą ar koloną. Dekoravimas šiomis lempučių girliandomis bus tai, ką visi dar ilgai prisimins ir patys norės tai atkartoti savo namuose. Profesionalios lauko girliandos puikiai tinka dekoruoti šventėms, renginiams, vestuvėms ir daugeliui kitų neeilinių jūsų gyvenimo įvykių! Naudodami lauko lempučių girliandą ir šiek tiek savo lakios fantazijos, galite sukurti kažką nuostabaus ir įspūdingo.


Lauko girliandos varvekliai - vis dar populiariausios dekoratyvinės lauko lemputės


Įneškite kur kas daugiau švytėjimo ir žavesio ypatingiems renginiams ir progoms, naudodamiesi galinga ir ryškia LED lauko girlianda varveklis. Mūsų svetainėje rasite pačių įvairiausių tipų lempučių girliandų: lauko girliandas terasai, girliandas užuolaidas netgi mobilias lauko girliandas su baterijomis. Aukštos kokybės ir šviesos išsklaidymo galingas LED lauko girliandas atrodančias itin estetiškai ir patraukliai. Ilgos lauko girliandos 50 m jūsų patogumui - jums nereikės pirkalioti po kelias elektrines girliandas ir rūpintis jų sujunginėjimu. Šie žibintai idealiai tinka specialios paskirties apšvietimui ir puikiai tinka tiek lauke, tiek patalpose dėl savo aukščiausios kokybės. Lengvosios grandinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jos gali atlaikyti bet kokį išorinį poveikį jas naudojant atšiauriomis sąlygomis lauke

Profesionalios lauko girliandos yra labai patvarios. Jos pagamintos iš tvirtų medžiagų, pavyzdžiui, sukietėjusio plastiko ir geležies, ir jos turi vario laidus, kad pagerintų elektros pralaidumą. Jos yra atsparios prieš įvairius naudojimo būdus bei ekstremalias oro sąlygas. Šios lauko girliandos, skirtingai nei įprasti žibintai, neveikia tik atsitiktinai - jos siūlo itin produktyvų apšvietimą bei stabilų nenutrūkstamą veikimą. Dėl vienodos šviesos sklaidos ir ypatingo ryškumo jos idealiai tinka komerciniam naudojimui ir apšvietimui didesnėse erdvėse. Jos gali veikti iki 50000 ar daugiau darbo valandų, taip pat yra efektyvūs energetiškai.


Lauko girliandos su saules baterijomis - ar jos iš tikrųjų veikia


Nors atrodytų, kad žiemos laiku saulės ne per daugiausiai ir saulės energija varomi prietaisai, tokie kaip girlianda su saulės baterija neturi prasmės, tačiau šiuo atveju galite būti ramūs - taip nėra. Mat saulės baterijas įkrauti nereikia tiesioginių saulės spindulių - užtenka tik keleto valandų šviesos, na, kad ir apsiniaukusią dieną. Savaime suprantama įkrovimo procesas nebus toks efektyvus kaip vasarą plieskiant tiesioginiams saulės spinduliams. Tiesiog dėl maksimalaus efektyvumo nepalikite saulės elementų šešėlyje, paieškokite jiems vietos su optimaliu šviesos srautu pasirinktoje vietovėje, nuvalykite sniegą ar kt. apnašas ir girlianda su saules baterijomis jums sužibės visomis jos įmanomomis spalvomis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti įvairių lauko lempų bei vidaus šviestuvų. Visko ko gali prireikti efektyviam apšvietimui organizuoti. Taip pat patikrinkite naujausias išmaniųjų namų technologijas, ateities trendus bei aktualias apsaugos priemones nuo virusų. Daugumą prekių galite įsigyti su milžiniškomis nuolaidomis ir nemokamu pristatymu. Sekite mūsų kas savaitę organizuojamas išpardavimo akcijas ir sutaupykite dar daugiau!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i