Dezinfekcinės priemonės, UVC lempos, UV sterilizatoriai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Dezsinfekcija ir baktericidinės lempos

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Pasirūpinkite savo saugumu, įsigykite šiuolaikinių dezinfekcinių lempų su nuolaida


Atsižvelgiant į dabartinį COVID-19 protrūkį, kyla vis didesnis poreikis apsisaugoti. Jei jūs suinteresuoti, o tikrai turėtumėte būti, įsigyti ultravioletinių spindulių ultravioletines lempos dezinfekcijai ar kitokių, labiau primityvių dezinfekantų, kaip antai dezinfekcines servetėles, kad užkirstumėte kelią tolimesniam virusų plitimui jūsų gyvenamose, viešo maitinimo ar darbinėse patalpose, mūsų svetainė gali pasiūlyti įvairių dezinfekcinių priemonių.


Ar dezinfekcines lempos gali nukenksminti SARS-CoV-2 koronavirusą?


Dezinfekcinės UV lempos, ir jų skleidžiami spinduliai yra pripažinti kaip gan veiksminga oro, vandens ir neporinių paviršių dezinfekavimo priemonė. UV dezinfekavimo lempos dešimtmečius buvo veiksmingai naudojama siekiant sumažinti bakterijų, tokių kaip tuberkuliozė, plitimą. Dėl šios savybės UV lempos dezinfekcijai dažnai dar yra vadinamos germicidinėmis lempomis.

Įrodyta, kad UV dezinfekcinių lempų spinduliuotė sunaikina SARS-koronaviruso, kuris skiriasi nuo dabartinio SARS-CoV-2 viruso, išorinę baltymų dangą. Sunaikinimas galiausiai sukelia viruso inaktyvaciją. UVC spinduliuotė taip pat gali būti veiksminga inaktyvuojant SARS-CoV-2 virusą, kuris yra virusas, sukeliantis 2019 m. Koronaviruso ligą (COVID-19). 

Tačiau verta pastebėti, kad UVC lempų spinduliuotė gali inaktyvuoti virusą tik tuo atveju, jei virusas yra tiesiogiai veikiamas spindulių. Todėl virusų naikinimas ant paviršių gali būti neveiksmingas dėl to, kad dirvožemis, pvz., dulkės, ar kiti teršalai, tokie kaip kūno skysčiai, blokuoja UV spindulius. Daugeliu atveju namų reikmėms parduodamų dezinfekavimo lempų (kvarco lempų dezinfekcijai) yra silpnos, todėl gali prireikti ilgesnio laiko tarpo, kad paviršius būtų tinkamai paveiktas, išdezinfekuotas. Efektyviai baktericidinių lempų UVC spinduliuotė gali būti naudojama ortakiuose praeinančiam oro srautui dezinfekuoti. Tai yra saugiausias būdas naudoti dezinfekuojančias lempas, nes tiesioginis UVC poveikis žmogaus odai ar akims gali ir pakenkti, o antibakterinės lempos įrengimas oro kanale turi mažiau šansų paveikti odą ar akis.


Įsigykite kitų apsaugos nuo virusų priemonių internetu


Nors šiuo metu rinkoje nėra produktų, skirtų specialiai COVID-19 ar koronavirusui sunaikinti, tačiau kai kurie produktai, pvz., veido kaukės, gali pristabdyti viruso plitimą. Taip pat turėkite omenyje, kad šių ar bet kurių kitų UV dezinfekcinių priemonių pirkimas nėra būdas išsigydyti nuo COVID-19 ar kitu virusinių ligų. Taip taip pat nepakeičia ir neatleidžia nuo kitų saugumo reikalavimų: reikia plauti rankas bei laikytis saugių socialinių distancijų.

UV sterilizatorius, antibakterinės servetėlės ir kvarco lempa patalpų dezinfekcijai - tai būtinos apsaugos priemonės masinių susibūrimų, pramogų bei viešo maitinimo įstaigose. Pasirūpinkite savo bei visų aplinkinių saugumu jau dabar!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i