Oro valytuvai drėkintuvai, baktericidinės lempos pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Oro valymo įrenginiai ir baktericidinės lempos

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kokių savybių ir funkcijų ieškoti geruose oro valymo prietaisuose


Kai nustatote, kad oro valytuve, ozono generatoriuje ar oro kondicionieriuje yra visos būtinos savybės, kad jis efektyviai atliktų savo pagrindinę funkciją, pagalvokite ir apie daugiau kosmetinių bei praktinių jo savybių. Atkreipkite dėmesį į jo dydį: veiksmingas nešiojamas oro drėkintuvas ar mobilus kondicionierius turėtų būti palyginti mažas, kad jį galima būtų statyti ne tik ant grindų, bet ir ant rašomojo stalo ar naktinio stalelio.

Jei oro valytuvą drėkintuvą ar oro jonizatorių naudojate prieš miegą, norėsite teikti pirmenybę ypač tyliai veikiantiems įrenginiams. Taip pat atkreipkite dėmesį į prietaisų nustatymų galimybes. Daugeliu atvejų oro drėkintuvams valytuvams bei mini kondicionieriams nereikia daugybės nustatymų, tačiau kai kuriuose modeliuose yra įvairūs filtrai, skirti specifiniams poreikiams, arba skirtingi galios lygiai, kurie gali paveikti triukšmo lygį kambaryje.


Kas yra ozono generatoriai


Ozonatoriai, dar kitaip vadinami oro valytuvais jonizatoriais, yra ozoną generuojantys įrenginiai, gaminantys ozono dujas. Dar reklamuojami, kaip oro valytuvai nuo dulkių, naudojami gyvenamose patalpose. Nors ozonas yra oro jonizatorių šalutinis produktas ir paprastai gaminamas mažesniu lygiu nei ozono generatorių vis tik per daug ozono nėra sveika. Tad yra svarbu, kad pačiame prietaise būtų ribotuvas, jaučiantis kada ozono lygis patalpoje pasiekią leistiną ribą.


Elektriniai oro gaivikliai pasirūpins, kad jūsų kambariai kvepėtų nuolat


Kvapas yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos žmonės pastebi vos tik užėję į svečius. Juk visiems pažįstamas tas jausmas, kai grįžęs namo iš atostogų užuodi tą keistą kvapą? O juk tai ir yra tas kvapas, kuriuo jūsų namai nuolat kvepia žmonėms, kurie ten negyvena. Taip yra todėl, kad kuo ilgiau esi veikiamas kvapų, tuo mažiau sugebi juos pastebėti. Tai vadinama sensorine adaptacija.

Specialistai sako, kad kvapas turėtų būti toks, kad jo visai nesijaustų. Tačiau priversti namus kvepėti niekuo, yra beveik neįmanoma. Vaikų, naminių gyvūnėlių, maisto gaminimo ir tiesiog kasdienio gyvenimo veiklos vis tiek būtinai duos kažkokį aromatą ar kvapų mišinį. Tačiau yra keletas nekvailų būdų, kaip kvapus užmaskuoti nenaudojant dirbtinių oro gaiviklis namams.

Jei norite, kad jūsų namai kvepėtų švariai ir gaiviai minimaliomis jūsų pastangomis, pasvarstykite apie elektrinius oro gaiviklius namams. Šie automatiniai oro gaivikliai yra itin patogūs bei lengvai naudojami. Dauguma elektrinių oro gaiviklių dirba su įmontuotais ventiliatoriais, kurie padeda išvalyti arba iškvėpinti visą kambarį. Naudokite oro drėkintuvus difuzorius sausoms, nepasižyminčioms gerais kvapais patalpoms.


Be vargo eliminuokite alergenus ir bakterijas iš savo kambarių

Net jei  nesate alergiški žiedadulkėms, dulkėms, naminiams gyvūnėliams, musų siūlomos UVC lempos, baktericidinės lempos bei UV sterilizatoriai palengvins jūsų buvimą uždarose patalpose, mažindami stresą jūsų nosiai, akims bei kvėpavimo takams. Tai ypač aktualu šiais virusų plitimo laikais, kai grįžus iš lauko jau neužtenka tik apsiplauti muiluotu vandeniu. Ekstremalūs laikai reikalauja atitinkamų saugumo priemonių. Pasirūpinkite savo bei jūsų namiškių apsauga jau šiandien! įsigykite visas reikalingas apsaugos priemones bei prietaisus su nuolaida bei  nemokamu pristatymu.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i