Naktinio dangaus projektoriai, Pabodo projector pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Naktinio dangaus projektoriai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Naktinis projektorius vaikams - tai gero miego paslaptis


Jei nerimaujate, kad jūsų mažylis negali užmigti, Lempų Manija jums turi paruošusi keletą genialių praktiškų sprendimų. Kalba eina apie būtent apie naktinio dangaus projektorius - naktinius šviestuvus vaikams, kurių malonios, judančios projekcijos patraukia kūdikio dėmesį, o švelni muzika padeda jam atgauti ramybę ir kietai užmigti sapnuojant kuo saldžiausius sapnus. Tai tikras atradimas!

Raminantys naktiniai projektoriai taip pat padeda tėvams pasirūpinti kūdikiu tamsoje jo neakinant ryškia šviesa ir švelniai pratinant savo mažylį prie natūralaus paros ritmo.

Naktinės lempos projektoriai naudoja šviesos diodų technologiją ir apie 95% savo suvartojamos energijos paverčia šviesa, todėl, priešingai nei įprastos lemputės, neišskiria bereikalingos šilumos. Šviesos diodai taupo elektros energiją dėl labai efektyvaus jų darbo. Palyginimui: Pabobo Projector naktinė lemputė projektorius sunaudoja nuo 0,25 iki 3 vatų, o tai naudinga ne tik planetai bet ir jūsų piniginei. Be viso to, LED naktinių lempų projektorių tarnavimo laikas yra labai ilgas - beveik 10 metų! Per tą laiką jūsų mažyliai spės užaugti ir jiems jau reikės visai kitokių šviestuvų.


Lempų Manija pristato naktinių šviestuvų vaikams kolekciją iš Pabodo


Produktai iš Pabodo atitinka visus Europos PVC standartus dėl bisfenolio A ir ftalatų kūdikiams skirtų produktų,
Visi jų gaminiai išlaikė Europos ROHS direktyvų bandymus. Visuose vaikams skirtuose naktinio dangaus projektoriuose bei jų ir pakuotėse nėra švino, gyvsidabrio ar kitų pavojingų medžiagų. Šviestuvų maitinimo įtampa yra žema, dėl to nekyla grėsmės nei jūsų vaikams nei jų augintiniams

Pabobo Aqua Dream (Pabobo Whale) yra vandens efektų projektorius, padedantis ramiai užmigdyti jūsų vaiką. Nuostabios povandeninės projekcijos yra animuotos kartu su judančiomis žuvimis. Trys šviesos intensyvumai sukuria tobulą kūdikio nuotaiką su lopšine, jūrine melodija ar baltu triukšmu (bangos, lietus ar intrauterinis širdies plakimas). Kitas, labai panašus naktinis šviestuvas vaikams, Pabobo Calm Ocean projector taip pat vaidzuoja mielus vandenyno gelmių gyventojus, derindamas derindamas savyje ramų animacijų judėjimą su švelnia bei migdančia muzika.

Pabobo Milky Way (Pabobo Star Projector) ramina vaikus prieš miegą ir padeda jiems užmigti su savo mėgstamomis animacinėmis žvaigždžių projekcijomis bei ramiomis melodijomis. Ši lemputė sukuria nuostabų naktinį dangų, kur žvaigždės juda lėtai, tarsi kūdikis miegotų po atviru dangumi! Žvaigždės taip pat atgyja ant sienų ir lubų, sukurdamos neįtikėtinai atpalaiduojantį spingsinčių žvaigždžių šou. Nepaisant to, projekcijos ir muzika vystosi atsižvelgiant į kūdikio miego fazę, taip dar labiau skatindama vaikelį nugrimzti į gilų ir saldų miegą. Naktiniai projektoriai vaikams iš Lempų Manijos - tai nedidelė investicija į jūsų bei jūsų mažylių ramų miegą! Pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir įsigykite šiuos unikalius naktinis projektorius dar mažesnėmis kainomis!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i