Pagalvės, ortopedinės pagalvės kūdikiams internetu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Pagalvės

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Pagalvės internetu pigiau


Kokybiška ir patogi pagalvė daro didelę įtaką mūsų miegui. Nėra taip, kad visi mėgtume tik vieno tipo pagalves, juk kai kas mėgsta miegoti ant pilvo, kai kas ant nugaros arba išviso be pagalvės. Galbūt jūs esate tas, kur miega ant trijų pagalvių vos ne sėdėdamas ir visos jos turi būti išskirtinai minkštos ir antialerginės pagalvės. Nemažai žmonių teikia pirmenybę grikių pagalvėms miegui jos yra bene vienintelės jiems patogios pagalvės, kurios išlaiko galvos formas, natūraliai kvepia ir neturi alergenų, kaip antai pūkinės pagalvės.

Kaip jau supratote: kiek žmonių - tiek pagalvių, todėl turėtume skirti pakankamai laiko tinkamai jas pasirinkti. Pagalvių kategorijoje galite rasti klasikinių pagalvių, tačiau taip pat ir ortopedinių pagalvių kūdikiui. Kartais prekyboje turime ir viso kūno pagalvių, tinkančių žmonėms po sunkių traumų ar ligų. Jos taip pat tinka tinka senyvo amžiaus žmonėms turintiems problemų dėl pragulų.


Komfortiškos pagalvės vaikams ir kūdikiams


Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - čia galite rasti ir pagalves kūdikiams, kurios savo forma užtikrins saugią kūdikio gulėjimo padėtį ant nugaros. Taip pat siūlome ergonomiškas, stabilizuojančias komforto pagalves kūdikiams. Ergonomiška forma neleis deformuotis mažylio galvytei ir apsaugos nuo plokščios galvos sindromo. Norėdami užtikrinti maksimalų komfortą ir stabilizuotą galvos atramą žindymo metu, galite rinktis iš kelių žindymo pagalvių. Taip pat turime "muff", kuri yra naujoviška kelioninė pagalvė žindymui. Pagalvė yra universali ir tiks bet kuriai rankai.

Nors kūdikiai gali būti visiškai saugūs ir patogūs vaikiškose lovelėse be jokių papildomų daiktų, daugelis kompanijų reklamuoja pagalves kūdikiams ir naujagimiams. Sakoma, kad jos dažnai padeda užkirsti kelią plokščios galvos sindromui ir yra naudojami vaikiškose lovytėse. Tačiau pediatrai rekomenduoja palaukti, kol kūdikis galės saugiau naudotis pagalve bent iki kol jam sueis dveji metukai.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i