Ventiliatoriai su pulteliu: lubiniai, pastatomi pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ventiliatoriai su nuotoliniu valdymu

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Buitiniai ventiliatoriai su pulteliu


Oro ventiliatoriai
su nuotolinio valdymo pultais, leidžia lengvai ir patogiai juos junginėti bei reguliuoti per atstumą. Nuotolinio valdymo pultai gali įjungti ne tik lubų ventiliatorių, pastatomą ventiliatorių ar stalinį ventiliatorių, bet ir kontroliuoti jų apsukų greitį, pūtimo kryptį bei šviesos intensyvumą (jei lubų ventiliatorius su pulteliu turi integruotą lempą). Lubinių ventiliatorių su pulteliu distancinis valdymas gali būti priimtinesnė alternatyva, lyginant su kabančia grandine ar sienos pulteliu.

Ventiliatoriai su pulteliu leidžia lengvai valdyti jūsų ventiliatorių, tačiau yra tam tikrų atvejų, kai iš tikro prasminga pirkti lubinį ventiliatorių su pridedamu nuotolinio valdymo pultu.


Lubų ventiliatoriai su pulteliu praverčia, kai lubos labai aukštos


Jei turite patalpų ventiliatorių, kuris yra sumontuotas ant aukštų lubų ir nėra pasiekiamas netgi nuleidus valdymo grandinę, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti lubų ventiliatorių su pulteliu. Ventiliatoriams namams montuojamiems ant aukštų lubų, nustatymus galite pakeisti bei koreguoti nuotolinio valdymo pultu. Nuotolinio valdymo pultai yra geriausias pasirinkimas junginėti bei reguliuoti oro ventiliatorių, sumontuotą ant aukštų lubų arba toli nuo jūsų, sunkiai prieinamose vietose.

Nesvarbu, tai bokštinis ventiliatorius ar lubinis, nuotolinio valdymo pultai leidžia patogiai juos reguliuoti jums nepakilus iš savo patogios vietos. Naudojant patalpų ventiliatorius su pulteliu kas kartą sutaupysite sau kelionę iki jo norint pakeisti ventiliatoriaus darbo režimą ar kryptį. Ventiliatorių vedinimui galite sureguliuoti su labai mažai pastangų, iš bet kur, be reikalo nesistiebiant, nevaikštant.ir nesikilnojant.

Jei ieškote lubinių, pastatomų elektrinių ventiliatorių ar nešiojamų ventiliatorių su pulteliu parduodamų internetu, Lempų Manija turi virš poros šimto jų variantų, tad netgi patys išrankiausi pirkėjai pas mus ras sau tinkantį oro ventiliatorių. Naršykite mūsų elektrinių ventiliatorių su pulteliu plačiausią pasiūlą, kad rastumėte ne tik jums patinkančio stiliaus, ne tik puikiai atrodantį, bet dar ir derantį prie jūsų dekoro ir nebrangų!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i