Ledvance SMART+ išmanus apšvietimas vertas jūsų namų | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ledvance SMART+

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

SMART+ Ledvance - pagaliau išmanus apšvietimas prilygstantis jums


Klupinėjate tamsioje patalpoje ar begraibote sienas ieškodami šviesos jungiklių išskėstomis rankomis? Turite pakilti iš savo šiltų patalų tik tam, kad išjungtumėte šviesą? Naudodami išmanią LEDVANCE apšvietimo technologiją, jūs paversite savo namus intelektualiai sujungtu aukštųjų technologijų pasauliu, kuris leidžia jaustis jaukiai bei patogiai.

SMART+ Ledvance leidžia jums patogiai ir greitai valdyti dimeriuojamas LED lemputes ir koreguoti savo LED Ledvance šviesas per trumpą laiką naudojant išmanųjį telefoną ar balso komandas. Daugybė mūsų patalpų bei lauko apšvietimo gaminių yra ne tik stilingi, bet ir itin efektyvūs. Jie taupo jūsų pinigus, leidžia jums susikurti bet kokią apšvietimo nuotaiką ir tiesiog leidžia jaustis saugiau.

Jūs nusprendžiate, kaip padaryti savo žibintus išmaniais - Ledvance LED siūlo teisingą sprendimą iš daugybės variantų. Dabar galite pasirinkti išmanųjį būdą ir naudoti programą arba pasirinkti atsitiktinį ir naudoti balso padėjėją savo žibintų valdymui. Galite rinktis iš įvairių technologijų: „WiFi“ (Ledvance Smart+ Wifi), „Bluetooth“, greitai nustatoma ir nėra jokios papildomos aparatūros, arba „Zigbee“ su puikiu produktų pasirinkimu.


Ledvance High Bay - didelis efektyvumas ir optimali šviesos kokybė


Dėl aukštos kokybės optikos ir sumanaus šviesos paskirstymo naujasis „High Bay Dali“ su 70 ° arba 80 ° PC refraktoriumi idealiai tinka prestižinėms reikmėms.


Ledvance Spot - apleliuoja bei išsiskiria savo funkcionalumu


Ledvance Spot yra puikus energiją taupantys halogeninių šviesų taškai (35W, 50W, 75W) pakaitalas, sutaupantis iki 90%. Yra įvairių versijų, įskaitant reguliuojamą versiją, IP44 ir Ledvance IP65 variantus, pritemdomą versiją ir baltos bei sidabrinės spalvos dizainą. Šviesos diodų taškai tinka išpjovoms, kurių skersmuo yra 63, 68 arba 83 mm, o lubų storis yra nuo 3 iki 20 mm.

Ledvance Smart+ Gardenpole - šviesų reginys jūsų sode. Šiuolaikiško cilindro formos „Ledvance Smart + Gardenpole Mini LED RGBW RGBW“ pjedestalo žibintas savo stiliumi lengvai įsiterps į bet kurią lauko zoną. Belaidžių programų valdymo dėka ilgai neužtrukdami galite sukurti atmosferą jaukiems vakarams savo sode.


Taip pat siūlome kitus Ledvance produktus


Ledvance Panel LED - pritemdomas LED šviestuvas berėmis, Ledvance e27 išmani dimeriuojama LED lemputė, Ledvance RGB LED juosta, Ledvance GU10, Ledvance Orbis Visus šiuos produktus įsigykite mūsų svetainėje. Taip pat apsirūpinkite saugos priemonėmis, darbiniais šviestuvais, jų reikmenimis. Mūsų salone rasite lempą kiekvienai paskirčiai. Nepraleiskite progų sutaupyti sekdami mūsų akcijas!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i