Nanoleaf - išmanus apšvietimas išmaniuose namuose | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Nanoleaf

Vendor 5

Subkategorija: Nanoleaf - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Nanoleaf - išmanus apšvietimas išmaniuose namuose


Ar pagalvojote, kad apšvietimą galima būtų kurti taip, lyg dėliotumėt mozaiką ant sienos - taip kaip norite ir kokių norite spalvų. Tokios technologijos jau yra prieinamos kiekvienam vartotojui. Nanoleaf LED pažangus apšvietimas (ankstesnis pavadinimas Nanoleaf Aurora) - jis visiškai pakeis jūsų interjerą. Nanoleaf LED šviestuvai jau savaime yra modernūs šviestuvai su akcentuota originalia išvaizda, įvairiomis funkcijomis bei pritaikymo galimybėmis. Tobuli kustomizuojami sieniniai šviestuvai jūsų išmaniems namams. Dėl atskirų LED šviestuvų komponentų suderinamumo jūs galite sukurti kambario apšvietimo modelius pagal savo išskirtinį skonį. Šviesos valdymas yra labai paprastas, o be to Nanoleaf modernūs LED šviestuvai yra betarpiškai suderinami su „Apple HomeKit“, „Google“ padėjėju bei „Amazon Alexa“. Kas reiškia, kad šių modernių šviestuvų valdymas balsu yra taip pat įmanomas.


Tikrai neribotas Nanoleaf pritaikymas ir galimybės


Sukurkite gražią simetriją bet kuriame savo kambaryje arba visišką abstrakciją - pasirinkimo laisvė yra jūsų. Naudodami „Connect +“ technologiją visuose Nanoleaf Shapes gaminiuose, galite paprastai sujungti skirtingas formas į nuostabią mozaiką. Tiesiog sujunkite trikampes LED šviestuvų plokštes į bet kokį norimą išdėstymą ar jums patinkančias abstrakčias formas. Naršykite skirtingus skydelių derinius naudodami Nanoleaf programos „Layout Assistant“ arba apsilankykite mūsų „Design Inspirations“ bibliotekoje.

Nanoleaf ritmo modulis reaguoja į visas jūsų mėgstamas dainas. Jis pajunta garsą ir paverčia jį spalvomis bei šviesa. Rezultate jūs matote ir girdite savą muziką fenomenaliame garso bei vaizdo ekrane.

Pasirinkite energingus purpurinius Nanoleaf Shapes šviesos atspalvius norėdami padidinti įkvėpimą aktyviai treniruotei, arba - švelniai šiltą baltą šviesą - kad galėtumėte ramiai pasimėgauti knyga prieš miegą. Modernaus šviestuvo kuriama optimali aplinka ir nuotaika - garantuota. Stebėkite savojo žaidimų monitiriaus veiklą atspindėtą Nanoleaf LED šviesose realiu laiku per „Screen Mirror“. Pasirinkite skirtingus dinaminio ar statiško apšvietimo variantus žiūrėti sporto rungtynėms, filmų vakarams ar linksmoms konsolės žaidimų sesijoms su draugais. Nuobodžiauti nebus kada!


Kitos prekės internetu


Išmanus apšvietimas, išmanūs namai - naujovės yra gerai. Tačiau jei jūs ieškote labiau senamadiškų namų atributų tokių, kaip sieninės lempos, lauko apšvietimas, elementarios lemputės, aktualios apsaugos priemonės ar elektros prekės - visa tai taip pat galite įsigyti pas mus internetinėje parduotuvėje su nuolaidomis.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i