Automobilio lemputės, halogeninės lempos nebrangiai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Automobilių lemputės

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kokybiškos automobilinės lemputės už prieinamą kainą

Priekiniai, stabdžių, galiniai, posūkių, atbulinės eigos ir kitų žibintų auto LED lemputės jūsų automobiliui. Siūlome populiariausias automobilines lemputes mūsų internetinėje svetainėje. Užsitikrinkite savo transporto priemonių saugumą naudodami aukštos kokybės pakaitines automobilių lemputes įskaitant numerių apšvietimo lemputes.

Net jei taip neatrodo jūsų automobilinės lemputės yra nuolat veikiami atšiaurių išorių jėgų. Nuolatinė vibracija, prasiskevrbusios dulkės ir nešvarumai, drėgmė bei intensyvi priekinių žibintų šviesa - visa tai auto lemputėms kelia neįprastą įtampą ir krūvį. Ką daryti, kai jos nustoja veikti? Galite įsigyti naujas arba tiesiog pakeisti neveikiančias automobilines lemputes.

Ryškiosios halogeninės lemputės tapo dar labiau prieinamos


Galite išleisti daugybę pinigų halogeninėms lempoms arba LED lemputėms automobiliams, bet kam leisti daugiau, jei galite įsigyti lemputes už nedidelę kainos dalį? Naudodami geriausias automobilių lemputes galite būti tikri, kad jūsų automobilio apšvietimas veiks dar daug kilometrų. Tačiau problema yra ta, kad jums reikės žinoti, kuo skiriasi įvairių tipų automobilių lemputės, kad iš tikrųjų įsigytumėte tinkamą. 

H1 lemputė buvo pirmasis volframo-halogeno priekinių žibintų šviesos šaltinis. 1962 m. ją pristatė Europos lempučių ir žibintų gamintojų konsorciumas. Ši lemputė turi vieną ašinę giją, kuri sunaudoja 55 vatus esant 12,0 voltų, ir sukuria 1550 liumenų ± 15%, kai ji veikia 13,2 V įtampa. H3 lemputės kaitinamasis siūlas (55 W @ 12,0 V, 1450 lm ± 15%) 1966 m. H1, kaip ir H3, vis dar plačiai naudojamos artimosiose, tolimosiose ir papildomose rūko bei tolimosiose lempose. Itin didelio ryškumo H1 LED lemputes galima reguliuoti 360 laipsniais ir jis turi nuimamą adapterį, leidžiantį lengvai pritvirtinti automobilio LED lemputes atšvaituose, projektoriuose ar priekiniuose žibintuose. H1 lemputės gali suteikti jums galimybę važiuoti esant silpnam apšvietimui, pavyzdžiui, gatvėje ar tamsioje automobilių stovėjimo aikštelėje, esant ribotam matomumui. Šviesos diodų žibintai  užtemdyti tam tikrose vietose, kad priešakinis eismas nebūtų apakintas ryškių šviesų ir nebūtų veikiami kiti vairuotojai.

Pirmoji dvigubų siūlų halogeninė lemputė, gaminanti tiek artimąją, tiek tolimąją šviesą, H4 lemputė (60/55 W @ 12 V, 1650/1000 lm ± 15% @ 13,2 V) buvo išleista 1971 m. ir greitai tapo vyraujančia priekinių žibintų lempute visame pasaulyje. Naujausi vienos gijos lemputės dizainai yra H7 lemputės (55 W @ 12,0 V, 1500 lm ± 10% @ 13,2 V), H8 lemputė (35 W @ 12,0 V, 800 lm ± 15% @ 13,2 V), H9 lemputė (65 W @) 12,0 V, 2100 lm ± 10% @ 13,2 V) ir H11 lemputė (55 W @ 12,0 V, 1350 lm ± 10% @ 13,2 V). 24 voltų įvairių lempučių versijas galima naudoti sunkvežimiuose, autobusuose ir kitose komercinėse bei karinėse transporto priemonėse.

Kitos automobilių lemputės


Jei norite patobulinti ar pakeisti halogeninę lempą, rekomenduojame išbandyti aukštos kokybės auto LED lemputę. LED lemputės automobiliams yra viena iš ekonomiškiausių apšvietimo galimybių, kurios šiandien galite rasti automobilių rinkoje.

Xenon lempučių ilgaamžiškumas yra patikrintas ir suteikia ilgesnį apšvietimą. Šiems šviestuvams taikoma viso gyvenimo garantija, jie puikiai suprojektuoti ir pagaminti laikantis aukščiausių kokybės ir ilgaamžiškumo standartų.

LED žibintai pradėti naudoti palyginus neseniai, jie pamažu keičia brangias HID sistemas. Su halogeninėmis arba ksenoninėmis dujomis halogeninės lempos sukuria ryškią šviesą, suteikiančią priekiniams žibintams išskirtinę išvaizdą, ir automobilį, kuris išsiskiria iš minios. Halogeninės lemputės yra plačiausiai naudojamos apšvietimo tipas priekiniuose žibintuose pasaulyje, o LED žibintai neseniai pradėti naudoti tokiuose automobiliuose kaip Mercedes-Benz, Audi bei BMW.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i