Automobilių lemputės | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levy banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Automobilių lemputės

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Automobilių lemputės
 

Automobilio vadove arba pašalinus seną automobilio lemputę, sužinosite, kokio tipo automobilio lemputė yra jūsų priekiniame žibinte. Šiuolaikiniuose automobiliuose su atskirais priekiniais žibintais lemputės su vieno pluošto cokoliu H7 tinka ir žemoms sijoms, ir aukštoms sijoms. Paprastesniems priekiniams žibintams labiau tinka automobilių lemputės H4. Lemputės tipas būna nurodytas ant dėžutės, taip pat ant automobilio lemputės dangtelio.

 

Automobilio lemputės įtampa ir elektros srovės galia taip pat yra svarbu. Homologuotos lemputės, skirtos tiek nakties, tiek dienos apšvietimui, turi turėti 12 V ir 55 W galią. Sunkvežimiams įtampa turi būti 24 V. Įtampa būna pažymėta ant pačios lemputės.

 

Žinoma, homologuotos LED automobilių lemputės turi mažesnes galios vertes, tačiau jų perskaičiavimas į standartinės lemputės galią turi tiksliai atitikti. 

Taip pat galite įsigyti automobilių lempučių rinkinį, kurio kaina ekonomiškesnė nei perkant pavienes LED automobilių lemputes ir homologuotas automobilių lemputes.


Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i