Prožektoriai, žibintuvėliai ant galvos - laisvė rankoms | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Žibintuvėliai ir prožektoriai ant galvos

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Žibintuvėliai ir prožektoriai ant galvos - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Žibintuvėlis ant galvos - plius dvi laisvos rankos


Dažnai žygio kompanijoje pasitaiko toks vienas entuziastas, kuris apsidraudžia visiems įmanomiems scenarijams dėl to jo kuprinė būna paprastai kelis kartus didesnė nei kitų žygeivių. Iš pradžių visi juokiasi iš jo, o vėliau pilnomis ašarų akimis maldauja jiems padėti nes pasirodo jie pasiėmė tik maisto. Ir tai, greitai gendančio.

Žibintuvėlis nėra būtinas išgyvenimo atributas, bet be jo reikia turėti bent jau ugnies arba eiti miegoti anksčiau, saulei nusileidus. O juk taip norisi pabūti iki vėlumos gamtoje su gera kompanija. Naktinių žygių dalyviai pritariamai linksės galva ir pritars, kad be gero ir patikimo prožektoriaus ant galvos nė iš vietos. LED žibintuvėlis gali būti nešamas rankoje, bet tuo atveju viena ranka jau nebegalės turėti tiek "veiksmo" kaip neužimtoji. Apskritai, jei nepasiėmėte prožektoriaus ant galvos jūsų veiklos sąrašas naktį bus gerokai aptrumpintas. Įkraunamas prožektoriusžibintuvėlis ant galvos atlaisvina jūsų rankas ir bet kokiu atveju sumažina šansus, kad netikėtai užklupus pavojui savo prožektorių pamesite kur nors griovyje. Na, o jei jums reikia trumpos iškylos į savo pastogę, kur dar ne visos pakampės tinkamai apšviestos, ar tai apžiūrėti nedidelę santechninę problemą šešėliuose po spintelėmis - galvos žibintuvėlis (LED prožektorius ant galvos) atliks savo funkciją pilnumoje, o dažnu atveju - netgi su kaupu.

Profesionalūs prožektoriai ant galvos - neplikite jokių šansų atsitiktinumams


Nardymo prožektorius naudojamas povandeninių nuotykių ieškotojų bei tikrų gelminių ekspertų turi atitikti dar didesnius saugumo bei kokybės reikalavimus. Jis nebūtinai naudojamas nakties metu. Tiesiog panirus į tamsesnius ar drumstesnius vandenis be LED žibintuvėlio jūs nieko įdomaus apart nesibaigiančios juodumos nepamatysite. O nardymas apgraibomis tai nėra dėl ko jūs panirote visų pirmoje eilėje.

Pakraunamas prožektorius ant galvos, pakraunamas prožektorius su magnetu - tiesiog sugalvokite kokio šviestuvo ant galvos ar apskritai šviestuvo jums reikia ir mes jį jums suteiksime su nuolaida bei garantija. Mūsų parduotuvėje jį surasite greitai ir lengvai. Jei vis turėsite klausimų - mielai į juos atsakysime ir patarsime kas geriausiai tiktų jūsų konkrečiu atveju. Prožektorius su magnetu, taipogi UV žibintuvėliai (ultravioletiniai žibintuvėliai) įsigykite juos su nuolaida tik pas mus!

Taip pat kviečiame neužmiršti įsigyti papildomų, atsarginių lempučių bei papildomų baterijų savo žibintuvėliams. Ir linksmų jums nuotykių, tamsos mylėtojai!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i