e14, e27, e10 - lemputės jūsų buitiniams prietaisams | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Specialios elektros lemputės

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Specialiosios paskirties lemputės e14, e27, e10


E14 lemputė yra labiausiai naudojama šių dienų namų ūkyje. Kitaip ji dar vadinama lempute su mažu sriegiu. Tai senesniosios E27 lemputės mažoji sesė. E27 led gali būti e27 15w, e27 25w ar e27100w priklausomai nuo jūsų buitinio prietaiso poreikių. Tai gali būti dimeriuojama led lemputė su kintančio šviesumo galimybe.

E14 lemputės gaminamos įvairiausių formų dėl to jos dar populiarios kaip dekoratyvinės lemputės. Orkaitės lemputės, šaldytuvo lemputės kaip jų pavadinimas ir sako dažniausiai naudojamos buitiniuose prietaisuose jų vidaus apšvietimui. Jos pasižymi dideliu atsparumu temperatūros svyravimams bei nedideliems smūgiams. Osram e27 dekoratyvinė lemputė taip pat gali būti gaminama su pritemdymo funkcija. Šios taupiosios elektros lemputės projektuojamos maksimaliai taupyti jūsų suvartojamą elektros energiją bei tausojant aplinką pasibaigus jų tarnavimo laikui.

Šią bei kitas specialiosios paskirties lemputes, tokias kaip philips led e27 ar aeg orkaitės lemputė galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje paspaudę čia.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i