Lovytės kūdikiams. vaikų lovytės, naujagimių lovytės | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Vaikiškos lovelės

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kūdikių lovytės: kaip sukurti saugią aplinką jūsų mažyliams


Geri miego įpročiai yra labai svarbūs formuojant jūsų kūdikio fizinę bei emocinę savijautą. Šiuos įpročius lengviau sukurti ir palaikyti esant idealiai miego aplinkai. Todėl naujagimio lovytė ar lovytė kūdikiams, jos patogumas, saugumas ir atsparumas turėtų būti tėvelių prioritetų viršuje. Ekspertų patvirtintas bei praktiškai išbandytas kūdikio lopšys lovytė taip pat sumažins staigios kūdikio mirties priežastį, kai mažesnis nei vienerių metų kūdikis netikėtai miršta miegodamas. Kūdikio užmigimas ant nugaros sumažina šią riziką.

Pediatrai rekomenduoja kūdikiams iki vienerių metų miegoti ant nugaros, lovytėse lopšiuose kūdikiams. Labai svarbu, kad itin mažų vaikų lovytės atitiktų aukščiausius saugos standartus. Kūdikiai neturėtų miegoti tėvų lovoje. Suaugusiųjų lovos nėra jiems saugios. Didelio masto tyrimai parodė, kad tėvų lovos dalijimasis su kūdikiais sukuria daugiau šansų jų įsispraudimui, užgulimui, nukritimui ar uždusimui.

Jei norite, kad jūsų kūdikis naktį būtų šalia jūsų, galite savo kambaryje pastatyti kūdikio lovytę prie lovos. Daugelis motinų mano, kad tai palengvina žindymą naktį.


Kitos mažų vaikų lovytes internetu


Jei dažnai keliaujate, rekomenduojame įsigyti lengvai išardomą bei transformuojamą kelioninę lovytę kūdikiui. Ji gali lengvai virsti ir supama apvalia lovyte kūdikiams, ir tvirtai stovinčia, saugia jo žaidimų vieta. Taip pat jus gali sudominti kūdikio lovytė su nuleidžiamu šonu. Ji taip pat turi pakabinimo galimybe, sauskelnių lentynas, karuselę, persirengimo įklotus bei tinklelį nuo uodų.

Nepamirškite žvilgtelėti į kitas mūsų parduotuvės kategorijas kūdikiams, vaikams bei jaunuoliams. Laikas eina, ir su amžiumi jūsų atžaloms reikia vis naujų dalykų, kad jie galėtų sėkmingai vystytis bei augti.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i