Kalėdinės lauko girliandos, lauko lempučių girliandos | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Kalėdinės lauko girliandos

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Patarimai besiruošiantiems įsigyti kalėdines girliandas lauko dekoracijoms


Kiemo ar namo išorės dekoravimas lauko girliandomis yra puikus būdas pasveikinti savo svečius ir paskatinti juos iš tikro pajusti artėjančių šventinių dienų magiją. Dirbtiniai vainikai ir lauko girlianda varvekliai, dirbtiniai medžiai ir lauko lempučių girlianda yra vieni iš pagrindinių atributų, naudojamų kalėdinėms dekoracijoms lauke. Jie yra patrauklūs, universalūs ir prieinami praktiškai bet kokiu spalvų deriniu, atitinkančiu kiekvieną didžiųjų žiemos švenčių dekoro stilių.

Atsižvelgiant į jų kokybę bei kiekį, kalėdinės lauko girliandos kaip ir apskritai lauko girliandų lemputės gali sukelti nemažas išlaidas tiek jas perkant, tiek eksploatuojant, todėl svarbu įsigyti tausojančias, bei tinkamo tipo dekoracijas, kad patenkintumėte visus savo lauko dekoravimo poreikius. Tinkamai viską suplanavus vėliau nepasigailėsite! Tuo pačiu sutaupysite nervų ir bereikalingų papildomų išlaidų. Taigi, prieš rinkdamiesi kalėdines lauko girliandas atsakykite sau į šiuos esminius klausimus.


Kiek planuoju išleisti lauko kalėdinėms girliandoms


Visų pirma pasirinkite lauko girliandos namui temą. Turėdami omenyje konkrečią dekoratyvinį stilių jūs suteiksite savo sujungiamoms lauko girliandoms bendrą dizaino kryptį - vienodą ir harmoningą išvaizdą, bei tuo pačiu bus lengviau nustatyti išlaidų biudžetą. Kai kuriais atvejais elegantiškam, minimalistiniam ar moderniam dizainui gali prireikti mažiau papuošalų nei kotedžo, tradicinės ar žiemos stebuklų temai.

Nuspręskite, kokių dekoracijų jums reikės. Pasirinkę temą, sudarykite elementų, kurių jums reikės norint sėkmingai įgyvendinti jūsų dekoracijas, sąrašą. Patikrinkite sąrašą su jau turimais daiktais, kurie gali būti pakartotinai naudojami. Naujų pirkinių derinimas su jau turimomis dekoracijomis yra patogus ir praktiškas, taip pat ekonomiškas.

Turėkite omenyje suvartojamos elektros kaštus. ilgas kalėdinis dekoras - lauko girlianda burbulai ar lauko girlianda 50 m, gali ženkliai paveikti jūsų mėnesio elektros sąskaitą. Įrengę lauko žibintus su laikmačiu, sumažinsite elektros energijos sąnaudas ir padidinsite saugos lygį, išvengdami galimo perkaitimo. Ta proga galite pagalvoti apie lauko girliandas su saulės baterijomis.


Kur konkrečiai planuoju naudoti lauko lemputes girliandas


Dauguma lauko girliandų varveklių, lauko girliandų terasai bei LED lauko girliandų yra suprojektuotos ištverti vandenį, vėją, sniegą ir saulės šviesą (be abejo, sveiko proto ribose). Jie sumontuoti su atraminiu vielos rėmu, kad būtų pakankamai tvirti, tačiau paprastai šias dekoracijas geriausia įrenginėti uždengtose vietose, pavyzdžiui, dengtoje verandoje, kad lauko LED girlianda netyčia nenukentėtų nuo stipraus snygio ar vėjo.


Kokį maitinimo variantą naudosiu kalėdinėms lauko girliandoms


Daugelis lauko girliandų varveklių parduodami su pakankamai ilgais elektros laidais. Dekoracijoms, pastatytoms per toli nuo išorinio elektros lizdo, gali būti naudojami prailginimo laidai, jei jie yra suderinami su žibintais ir yra tinkami naudoti lauke. Skirkite laiko ir elektros lizdų patikrinimui. Jie turėtų turėti įžeminimo grandinės pertraukiklį - tai yra trišakis kištukas. Pajutęs trumpąjį jungimą, šis lizdas išjungia maitinimą. Jei reikia juos įdiegti, kreipkitės į elektriką.

Jei turite plačią veją, galia turi būti atitinkama norint maitinti lauko lempučių girliandas sumontuotas ant tvoros ar sodo zonoje. Saugios ir patogios lauko lizdų kolonos yra tinkamas sprendimas. Jos turi pakankamai lizdų, apsauginius gaubtus ir laikmačio funkcijas. Kai kurie turi netgi nuosavas lempas su automatiniais būvio jutikliais.

Įsigykite savo mėgstamas kalėdines girliandas bei visus su tuo susijusius reikmenis būtinus montuojant ar eksploatuojant jūsų kalėdines lauko girliandas!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i