Elektrinių ventiliatorių priedai internetu pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Elektrinių ventiliatorių priedai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ventiliatorių dalys - iš ko susideda elektrinis ventiliatorius


Lubinis ventiliatorius yra mechaninis ventiliatorius, sumontuotas ant kambario ar kitos erdvės lubų, paprastai varomas elektra, ore cirkuliuoja naudojant stebulėje pritvirtintas besisukančias mentes. Jie efektyviai vėsina žmones, skatindami oro judėjimą. Ventiliatoriai nemažina oro temperatūros ar santykinės drėgmės, skirtingai nei oro kondicionavimo įranga, tačiau sukuria aušinimo efektą, padėdami išgaruoti prakaitui ir padidinti šilumos mainus konvekcijos būdu.

Ventiliatoriai gali perteikti į kambarį nedidelius šilumos kiekius dėl trinties bei eikvojamo variklio šilumos. Ventiliatoriai sunaudoja žymiai mažiau energijos nei oro kondicionieriai, nes oro aušinimas yra termodinamiškai brangesnis. Žiemą lubų ventiliatorius taip pat gali būti naudojamas šiltajam orui sugrąžinti nuo lubų, kuris natūraliai kyla aukštyn. Tai gali teigiamai paveikti tiek termostato rodmenis, tiek gyventojų komfortą.


Pagrindiniai lubų ventiliatoriaus priedai bei komponentai yra šie


Elektrinis variklis, mentės - dažniausiai gaminami iš medžio masyvo, faneros, plieno, aliuminio, MDF arba plastiko. Menčių lygintuvai (taip pat žinomi kaip ašmenų laikikliai, ašmenų rankenos, ašmenų laikikliai ar flanšai), kurie laiko ašmenis ir sujungia juos su varikliu. Smagratis - metalinis, plastikinis arba tvirtas guminis dvigubas toras, pritvirtintas prie variklio veleno ir prie kurio gali būti pritvirtinti ašmenų lygintuvai. Smagračio vidinis žiedas fiksuojamas varžtu prie veleno, o ašmenys prie išorinio žiedo lyginami varžtais arba varžtais, kurie tiekiami į metalinius įdėklus. Guminiai ar plastikiniai smagračiai gali tapti trapūs ir sulūžti, o tai yra dažna ventiliatoriaus gedimo priežastis. Norint pakeisti smagratį, gali tekti atjungti laidus, todėl reikia nuimti jungiklio korpusą, kuris trukdo smagratį pašalinti ir pakeisti. Rotorius - alternatyva geležtėms. Taip pat ventiliatoriaus pritvirtinimo prie lubų mechanizmas, strypas (jei ventiliatorius kabo žemiau lubų). Ventiliatoriaus lempa - kai kurie ventiliatoriai yra gaminami su lempomis tuo pačiu taupydami jūsų kambario vietą ant lubų.

Lempa su ventiliatoriumi gali būti junginėjama specialiai nuleistu žemyn jungikliu arba naujoviškesniu ventiliatoriaus pulteliu. Lempa ventiliatoriui taip pat, kaip ir paprasta lubinė lempa gali būti įjunginėjama jungikliu ant sienos.

Mūsų internetinėje svetainėje galite nebrangiai įsigyti pakaitinių naujų ventiliatorių priedų, ventiliatorių dalių bei lempų ventiliatoriams. Taip pat kviečiame naršyti mūsų kitas svetainės kategorijas, jose rasite absoliučiai visko kas tik susiję su vidaus bai lauko apšvietimu, kiek išmaniosiomis technologijomis, tiek ir senamadiškais ar net vintažiniais būdais.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i