Lauko kabantys šviestuvai su saulės baterija nebrangiai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Saulės energija įkraunami lauko kabantys šviestuvai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Naudokite kabančius šviestuvus su saulės baterija plačioms lauko erdvėms apšviesti


Daugelis turbūt matėte filmuose arba pas turtingesnius kaimynus, kai tik sutemus jų sodai sušvinta šimtais lempučių. Jūs taip pat norėtumėte atkartoti šiuos pakabinamos lempų efektus pas save, bet pagalvoję, kad visų pirma tai turėtų būti labai brangu, o antra - tai iš kur gauti maitinimą visoms toms lempoms? Juk tai turėtų būti tokia begalinė raizgalynė tų laidų laidelių.

Leiskite jus paguosti bei nuraminti abiem atvejais. Tobulėjant kabančių šviestuvų technologijoms ir apskritai daugumai švietimo sprendimų pereinant į LED (šviesos diodus), lauko kabančius šviestuvus galima miniatiūrizuoti, ir padaryti juos labai efektyviai naudojančius elektros energiją, be pašalinės šilumos gamybos jiems šviečiant. Taigi, nei patys kabantys šviestuvai, nei jų sunaudojama elektros energija nėra prabangos dalykai.

O dėl daugybės laidų, tai jūs taip pat apsirinkate, kadangi šioms lauko pakabinamoms lempoms nereikia išorinio maitinimo. Jos gali gamintis ir kaupti reikiamą energiją pačios! Juk girdėjote apie saulės baterijas ir kaip jos visur naudojamos. Taigi, turėtumėte nenustebti išgirdę, kad tvoros apšvietimas taip pat gali naudoti saulės energiją.


Pamirškite kilometrus laidų jūsų lauko apšvietimui - įsigykite sodo girliandas su saules baterijomis


Lauko girliandos su saulės baterijomis
- ir kodėl gi jūs apie tai nepagalvojote anksčiau? Juk dabar tai atrodo kaip savaime suprantamas dalykas. Tiesiog pakabini saulės šviesos lempą ar lauko lemputes su saulės baterija ten kur nori, o jos pačios pasirūpina iš kur gaus reikiamos energijos. Saulė nusileis ir jūsų kiemas žaismingai nušvis savaime.

Tačiau tai dar ne viskas! Jūs tikrai nustebsite sužinoję, kaip nebrangiai šias ir kitas lauko lempas su saulės baterija galite įsigyti pas mus, Lempų Manijoje. Dėka mūsų žemiausių kainų, šiais lauko šviestuvais galėsite nukabinėti visus savo medžius, tvoras, terasas ir tiltelius ne tik savo bet ir savo vaikų bei tėvų sklypuose. Darykite tai ne tik per vestuves ar kitas didžiąsias jūsų giminių šventes - puoškite savo sodus ir kiemus tiesiog be priežasties. Juk dabar tai galite sau leisti!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i