Apsaugos kameros, IP kameros, stebėjimo kameros pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Apsauginės kameros

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Stebėjimo kamerų privalumai ir trūkumai


Mus supančios technologijos yra tarsi dviašmenis kardas. Mes galime investuoti į savo saugumą milžiniškas sumas, tačiau jei tai darysime atmestinai, tai gali atsisukti prieš mus pačius. Nors naujovės ir patobulinimai gali skambėti gundančiai, jie taip pat gali sukelti nenumatytų problemų. Daugelis iš mūsų naudojasi IP kamerų ar dome kamerų teikiamais pranašumais, tačiau kai ne kurie asmenys, turintys savų interesų ir toliau jais piktnaudžiauja ir daro likusių žmonių gyvenimą apgailėtinu. Vaizdo kamera namams yra vienas iš šiuolaikinių technologijų stebuklų, naudojama kaip ir namuose, taip ir biuruose. Dėl gausybės teikiamų privalumų vaizdo stebėjimo kameros tapo nepaprastai populiarios kaip veiksminga saugumo priemonė.

Kaip ir kiti puikūs išradimai, taip ir apsaugos kameros turi keletą trūkumų. Tačiau, kai pranašumai viršija trūkumus, mes paprastai juos ignoruojame. Ši revoliucinė įranga ir toliau yra populiari tarp tų, kurie rimtai rūpinasi savo artimųjų bei nuosavybės saugumu.


Lauko stebėjimų kamerų pliusai


Nusikaltėlių atgrasymas - tai yra didžiausia ir akivaizdžiausia lauko kamerų wifi nauda. Kai jos pas jus bus matomos, galėsite beveik iš karto pajusti jų poveikį žmonėms. Net jei nutarsite neeikvoti pinigų ir akivaizdžiai pastatysite netikras vaizdo stebėjimo kameras, tai jau turės šiokį tokį atgrasymo efektą pašaliečiams.

Nesvarbu, ar savo belaides kameras (stebėjimo kameras wifi) montuojate namuose, ar darbo vietoje, vien tik wifi kamera atsigręžta į potencialius nusikaltėlius, vien tik mintis pakliūti, yra pakankamai bauginanti, kad piktadariai elgtųsi padoriai. Jie žino, kad jų asmenybė ir neteisėta veikla bus užfiksuoti ir pateikti kaip įrodymas.

Visai nesvarbu, ar ketinate išspręsti problemas, susijusias su vagystėmis, punktualumu ar produktyvumu, wifi kameros 360 jums pagelbės. 360 kameros suteiks jums galių ir neleis jūsų namams ar biurui tapti lengvais taikiniais. Wifi minikameras galite patalpinti nematomose vietose, paslėpę nuo vagišių akių, augaluose, už paveikslų. Jei turite įtarimų kieno nors atžvilgiu - tai labai lengva patvirtinti arba atmesti įsigyjant stebėjimo kameras namams.


Mini wifi kamerų minusai


Kaip ir visa informacija, kuri yra renkama ir įrašinėjama be asmens sutikimo yra jo privatumo pažeidimas. Tą reikia turėti omenyje statant stebėjimo kameras savo darbovietėjė ir įrašinėjant asmenų veiksmus jiems to nežinant. Tai taip pat gali reikšti, kad darbdavys nepasitiki savo darbuotojais.

Be to reikia turėti omenyje, kad bet kuri, netgi pati saugiausia IP kamera wifi, gali būti nulaužta programišių ir panaudota jūsų privačiai veiklai stebėti.

Taip pat norime priminti, kad mūsų parduotuvėje galite įsigyti internetinių kamerų su mikrofonu jūsų Zoom pasimatymams bei konferencijoms, veiksmo kamerų filmuoti greitai judančius objektus, lenktynes, tolimesnei video analizei sulėtintu režimu ir taip toliau.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i