Xiaomi | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Xiaomi

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Xiaomi

Xiaomi yra vienas iš sparčiausiai augančių elektronikos prekių ženklų ir vienas geriausių pastarųjų metų startuolių. Jis siūlo daugybę produktų jūsų protingiems namams. Ar tai būtų robotas dulkių siurblys, ar išmanus apšvietimas, ar kūno priežiūra, ar maisto gaminimas, ar pramoga. Visa tai galite lengvai ir greitai įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Visas išmaniąsias lemputes galima lengvai valdyti naudojant išmanųjį telefoną ir programą. Tai leidžia patogiai valdyti apšvietimą. Pas mus galite įsigyti ne tik pilnus šviestuvus, bet ir daugybę lempučių bei LED juostų.

Xiaomi domisi ne tik tuo, kad būtų lengviau valdyti apšvietimą, bet ir padės valyti, gaminti maistą bei rūpintis asmenine priežiūra. Šiuolaikiniai dulkių siurbliai yra populiariausios valymo priemonės, todėl mes siūlome kelių tipų jų poreikius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite virtuvės pagalbininkų.

Mes taip pat galvojame apie jūsų sveikatą ir sportą, todėl turime keletą išmaniųjų laikrodžių modelių su keliomis funkcijomis (stebėti deguonies kiekį kraujyje, streso lygį, kūno energiją, širdies ritmą realiuoju laiku, miego ciklą - REM fazę, gilų ir lengvą miegą). Laikrodyje taip pat yra širdies ritmo jutikliai, pagreičio jutiklis, giroskopas, geomagnetinis jutiklis, barometras, aplinkos šviesos jutiklis, SpO2 jutiklis.

Saugumo negalima palikti. Įvairūs judesio jutikliai ir detektoriai visada įspėja, jei jūsų namuose, biure ar garaže įvyksta įtartinų judesių. Tuo pačiu metu jūs viską kontroliuojate mobiliosios programėlės dėka, todėl atostogaudami niekada nepamiršite atidaryti langų ar durų.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i