Savaitės nuolaida pastatomiems šviestuvams toršerams | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Šviestuvai ir lemputės

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Nuolaidos pastatomiems šviestuvams toršerams tik šią savaitę


Pasirinkus teisingą toršerą, kartais gali pasirodyti, kad šviesa sklinda ne iš jo, o tiesiai pro langą. Tačiau pats pasirinkimo procesas gali sukelti nemažai galvos skausmo ir jums vis tik pačiai pradžiai teks nuspręsti, ar norite ryškios ir baltos šviesos, o gal kažko šiltesnio ir intymesnio? Geros naujienos yra tai, kad mūsų svetainėje galite rasti bet kokius grindinius šviestuvus neįdėdami tam per daug pastangų, nei per daug išlaidaudami. Mes Lempų Manijoje tikrai dėl to pasistengėme.

Taip, jūsų piniginė šiandien nesuplonės tiek kiek galbūt tikėjotės atsikėlę iš ryto, nes ištisą savaitę pastatomus toršerus jums siūlome su nuolaidomis ir akcijomis. Ši akcija šviestuvams toršerams amžinai nesitęs, be to tikriausiai ne jūs vienas laukėte nuolaidų šviestuvams pastatomiems, lietimui jautriems, stilingiems, konkrečiau kalbant - vieniems iš pačių populiariausių ir ieškomiausių šviestuvų keliantis į naują butą. O tai yra dėl to, kad pastatomi toršerai nereikalauja specialios elektros instaliacijos, juos tiesiog galima statyti ten kur norisi, o reikalui esant pernešti į kitą kambarį, prisitemdyti iki norimo lygio arba padaryti LED toršerą tokiu ryškiu, kad jo šviesa tvokste tvoks naktį pro langus ir jums nereikės jokių papildomų šviestuvų ar lubinių lempų. Tik nepamirškite, kad jums teks atsiskaityti už suvartotą elektros energiją.


Pastatomų šviestuvų išpardavimas!


Kalbant apie papildomas išlaidas - šią savaitę jų tikrai neturėsite pirkdami pastatomus šviestuvus toršerus. Ir vis tik, kuris pastatomo šviestuvo toršero tipas skleidžia daugiausiai šviesos? Sakysite, kad greičiausiai tai trikojis ar išlenkto stiliaus pastatomas LED šviestuvas. Norite turėti žibintą, kuris šviesą į jūsų erdvę skleidžia ne viena, bet keliomis kryptimis. Atviro gaubto toršeras taip pat yra puikus, nes jūsų erdvėje jūs išgaunate atviros lemputės efektą. Tam atvejui idealiai tiktų puošni vintažinė filamentinė lemputė.

Galvodami apie liumenus, mes automatiškai galvojame apie šviesą. Liumenai yra dar vienas šviesos intensyvumo erdvėje žodis, o jūsų pastatomas šviestuvas priklausys nuo konkrečios šviesos kategorijos, priklausomai nuo jos dizaino. Jūsų lempos spindis yra labai svarbus, nesvarbu, ar tai būtų minkštesnė ir šiltesnė šviesa, ar ryški ir šviesesnė balta šviesa. Kambaryje reikia kuo daugiau liumenų (šviesos), todėl labai svarbu išsirinkti geros kokybės toršerą. Standartinė 100 vatų lemputė pagamins apie 1500–1700 liumenų.

Įprasta svetainės erdvė yra apie 20 kvadratinių metrų, o pagrindiniam šviesos kiekiui užtikrinti reikia maždaug 5000 liumenų. Šis skaičius neapima papildomų šviesos šaltinių, tokių kaip stalinės lempos ar žvakės. Kai baigsite įrenginėti, jūsų kambaryje turėtų būti apie 5500–6000 liumenų. Jei nesate tikri, kiek liumenų jums reikia, galite naudoti internetinę skaičiuoklę, kurioje atsižvelgiama į kambario dydį, formą bei spalvą. O kad savo apskaičiavimų tikslumu galėtumėte įsitikinti praktiškai - įsigykite pastatomą šviestuvą toršerą pas mus. Ir tik šią savaitę - su didele nuolaida!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i