Kištukai, jungtys, dangteliai - visi vienoje vietoje | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Kištukai, dangteliai ir jungtys

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Elektros kištukai, perėjimai, laidų sujungimai - mūsų parduotuvėje yra visko, ko jums gali prireikti


Juk esate atsidūrę situacijoje, kai nusiperkate laidą net nepagalvojate, kad jis negali netikti jūsų įrenginiui. Jūs esate ne vienas. Jungtys ir kištukai, jų įvairovės ant pirštų nesuskaičiuosi. Laidų jungtys dažniausiai būna labai specifinės, netgi to paties gamintojo. Kartais taip daroma specialiai, kad žmonės pirktų tiktai jo produktus.

USB laidai anksčiau buvo vieno tipo, kol inžinieriai nesugalvojo, kad būtų visai neblogai per juos ne tiktai perduoti informaciją bet dar ir naudoti telefonų pakrovimui. Standartinis USB laido kištukas pavyzdžiui telefonui būtų per didelis, dėl to dabar yra type c laidai. Micro usb laidas ar usb c laidas tapo populiarus dėka išmaniųjų telefonų. Tačiau netgi laidų era eina į pabaigą, nes dabar jau turime prietaisus, kurie vis rečiau naudoja išmaniąsias technologijas paremtas belaidžiais principais.

Rozetės kištukai - kai kirvis atitinka kotą


Paimkime paprasčiausią elektros kištuką - netgi jie yra skirtingi, turi savo standartus skirtinguose žemynuose ar netgi kaimyninėse šalyse. Važiuodami į Angliją lietuviško kištuko nepatalpinsite į tenykštę rozetę. Universalus elektros kištukų perėjimas bus reikalingas jums, kad galėtumėte konvertuoti ne tik netinkamą jūsų prietaisui įtampą, bet ir pačios kištuko šakutės formą. Kištukas su jungikliu naudingas norint išvengti per dažno laidų traukinėjimo iš tinklo, taip pat saugesnis jūsų vaikų atžvilgiu.

Visad patikimos bei hermetiškos elektros jungtys, įvairūs elektroniniai perėjimai, skirtungų standartų laidų kištukai, labiausiai ieškomos wago jungtys, populiariausi išmaniųjų telefonų krovimo laidai, rečiausi lempučių lizdai, saugūs dangteliai - mūsų parduotuvėje siūlome visus įmanomus variantus ir kombinacijas. Elektronikos prekes internetu - viskas jūsų patogumui.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i