Asmens duomenų apsaugos taisyklės | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Asmens duomenų apsaugos taisyklės

Apie pirkinį

Auksė

Naudojimuisi šiuo puslapiu yra taikomos duomenų apsaugos taisyklės, kuriomis vadovaujasi Donoci s.r.o., įsikūrusi Pražská 2532/4, 678 01 Blanske, įmonės kodas 475 39 569, ir yra administruojamos Brno apygardos teisme, dokumente C 92055 (toliau - teikėjas). Duomenų apsaugos taisyklės yra pateikiamos pagal Bendrąjį Duomenų Apsaugos Reglamentą (BDAR), išleistą Europos Parlamento ir Tarybos 2016/79 ir apibrėžiantį visų šalių įsipareigojimus apdorojant asmeninius duomenis, nemokamą šių duomenų eksportą ir direktyvos 95/46/EC atšaukimą.
 
Asmens duomenų rinkimas 
 
  • Aktyviai pateikiami asmens duomenys
         Savo puslapyje, mes renkame informaciją, kuria Jūs su mumis pasidalinate savo noru. Renkame Jūsų asmeninius duomenis kai pateikiate užsakymą, registruojatės arba teiraujatės informacijos apie mūsų prekes ir paslaugas, marketingo komunikacijos metu, pildant anketas ir siunčiant mums atsiliepimus apie prekes ar paslaugas. Šioje asmeninėje informacijoje gali būti nurodytas Jūsų vardas ir pavardė, Jūsų įmonės pavadinimas, el. pašto adresas, telefono numeris, adresas ir kita informacija. Šia informacija su mumis galite pasidalinti savo noru.
 
  • Pasyviai pateikiami asmens duomenys
         Taip pat, tam tikra informacija yra renkama automatiškai, Jums naudojantis mūsų puslapyje. Ši informacija negali tiesiogiai atskleisti Jūsų tapatybės, bet joje gali būti informacijos apie Jūsų naudojamą prietaisą (pvz. naršyklės tipas, IP adresas ir pan.) Ši informacija renkama naudojant slapukus (daugiau informacijos žemiau).  
 
Prieiga prie asmens duomenų
Jūs turite teisę pasiekti savo asmens duomenis bei teisę juos pašalinti ar pataisyti. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentu 2016/679, Teikėjas įsipareigoja informuoti Jus apie tai. Šiame dokumente būsite informuoti apie asmens duomenų apdorojimo mastą, asmens duomenų šaltinius, apdorojimo būdus ir kitus svarbius faktus. Atsižvelgiant į teisinį reglamentavimą, esame įpareigoti saugoti kai kuriuos Jūsų asmens duomenis, o teisė juos pašalinti negalioja.
 
Asmens duomenų apsauga
Visi duomenys, laikomi teikėjo puslapyje yra apsaugoti apsaugos protokolo (HTTPS), kuris apsaugo ryšį tarp lankytojo interneto naršyklės ir serverio nuo pasiklausymo ir duomenų klastojimo, ir, kuris taip pat suteikia galimybę patvirtinti vartotojo tapatybę tam, kad būtų sumažinta nesankcionuoto prisijungimo rizika. Taip pat, visi teikėjo saugomi duomenys yra apsaugoti ir prie jų prieiti gali tik žmonės, kurie turi su jais dirbti tam, kad išpildytų savo teisinius ar sutartinius įsipareigojimus. Prieiga yra apsaugota slaptažodžiais ir kitais techniniais apsaugos būdais.
 
Naudojimo tikslas
Teikėjas naudojasi asmeniniais duomenimis tam, kad palengvintų užsakymo procesą, prekių pristatymą, patobulintų internetinį puslapį ir rinkodaros ir reklamos tikslais. Taip pat, mūsų įmonė analizuoja duomenis tam, kad įvertintų naudojimąsi puslapiu.
 
Google Analytics
Šis puslapis naudojasi Google Analytics paslaugomis, kurias teikia Google, Inc (toliau - Google). Ši paslauga seka ir raportuoja puslapio lankytojų skaičių ir elgseną ir sukuria galimybę juos įvertinti, šitaip padedant patobulinti puslapius ir jų patogumą. Apie vartojimąsi puslapiu surenkami duomenys yra anoniminiai. Paslauga nerenka asmeninių ar slaptų duomenų. Google gali pasidalinti šia informacija apie klientus su trečiosiomis šalimis, jei to pareikalautų įstatymas, arba, jei šios trečiosios šalys apdoroja šiuos Google duomenis. Google Analytics taip pat turi šias Google kuriamas reklamos paslaugas:
  • Pakartotinė rinkodara.
  • GDN (Google vaizdinės reklamos tinklas) raportavimas.
  • Demografija ir pomėgiai iš Google Analytics.
Daugiau informacijos apie duomenų rinkimą ir naudojimą yra įtraukta į Google Privatumo Sąlygose.
Jei nenorite būti įtraukti į Google Analytics statistiką, galite ją užblokuoti naudojantis Google Analytics Atsisakymo (Opt-out) įskiepiu.
 
Slapukai
Informacija apie vartotojo elgesį Teikėjo puslapyje yra renkama naudojant slapukus. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuose yra informacija, kurią puslapiai saugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame prietaise kai juos naudojate naršymui. Šiuose failuose yra informacija apie Jūsų kelią puslapyje ir Jūsų nustatymus. Mūsų puslapis naudoja slapukus tam, kad patobulintų vartotojo patirtį, puslapio darbą ir rinkodaros bei reklamos tikslais.
 
Šis puslapis naudoja šiuos slapukus:
  • Pirmųjų šalių slapukai - reikalingi tam, kad veiktų puslapiai (trumpalaikiai). Tuo pačiu naudojame ir ilgalaikius slapukus, kurių pagalba renkame apibendrintus anonimiškus duomenis apie judėjimą puslapyje (Google Analytics).
  • Trečiųjų šalių slapukai - reklamos sistemų, socialinių tinklų, įterptų video įrašų ir panašūs slapukai.
 
Slapukų nustatymai
Jūs visada galite pakeisti slapukų nustatymus savo interneto naršyklėje. Tiesa, prisiminkite, kad jeigu Jūsų naršyklės slapukai bus deaktyvuoti, Jūs nebegalėsite naudotis visais interaktyviais elementais mūsų puslapyje. Dauguma naujausių naršyklių (tokios kaip Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ir pan.) teikia galimybę patikrinti visus slapukus naršyklės nustatymuose, kur galite rankiniu būdu ištrinti ar užblokuoti pavienius slapukus ar iš viso uždrausti jų naudojimą. Prašome pasinaudoti Jūsų naršyklės pagalbos dalimi, jei norite daugiau informacijos apie tai. Jei Jūs leidžiate slapukų veikimą Jūsų naršyklėje, tai laikome Jūsų sutikimu su mūsų serverio naudojamų slapuku veikla.
 
Panašių technologijų veikla
Atsižvelgiant į tai, kad slapukai nėra vienintelis būdas sekti ir atpažinti puslapio vartotojus, mūsų vartotojų sekimui gali būti naudojamos įvairios panašios technologijos (sekimo programinė įranga). Be kita ko, tai mums leidžia sekti vartotojų elgesio mūsų puslapyje modelius ir panaudoti šias žinias rinkodaros tikslais, teikti ar kurti slapukų paslaugas ar patobulinti mūsų internetinio puslapio ypatybių veikimą.
 
Pakartotinė rinkodara
Pakartotinės rinkodaros tikslais, teikėjas renka slapukus, saugomus lankytojo interneto naršyklėje. Pakartotinė rinkodara yra paremta reklamomis, kurios rodomos atsižvelgiant į ankstesnius apsilankymus Tiekėjo puslapyje. Apsilankius puslapyje, lankytojas pažymimas ir anonimiškai pridedamas į tikslinės auditorijos sąrašą. Šis žymėjimas atliekamas naudojantis slapukais. Pakartotinės rinkodaros duomenys yra naudojami išimtinai lankytojų klasifikacijai į segmentus, siekiant jiems pateikti aktualesnes reklamines žinutes. Komercinės žinutės naršyklėse rodomos Google, Seznam ir kitų bendrovių. Pakartotinė rinkodara užtikrinama pakartotinės rinkodaros platformų, tokių kaip Google AdWords, Seznam Sklik ir pan.
 
Nuorodos į trečiųjų šalių puslapius
Naršant puslapyje, galite pastebėti tekstines nuorodas į trečiųjų šalių puslapius. Teikėjas nėra atsakingas už asmens duomenų kaupimą šiuose puslapiuose ar programėlėse ir rekomenduoja atidžiai perskaityti jų nuostatus ir sąlygas ir asmens duomenų apsaugos deklaraciją prieš prieš naršant juose ar jomis naudojantis.
Taip pat, Tiekėjas naudojasi socialiniais tinklais, tokiais kaip Heuréka ar Facebook, siekdamas naudoti ir kaupti informaciją. Šie papildomi kitų platformų moduliai yra aiškiai pažymėti jų logotipais ir naudoja tekstą, formuotą pagal tų platformų stiliaus reikalavimus. Jei Jūs naudojate kai kuriuos iš šių modulių renkantis mūsų puslapius, jie gali sukurti tiesioginį ryšį tarp naršyklės ir socialinio tinklo puslapio. Kadangi toks perdavimas visada vykdomas tarp naršyklės ir tinklo, Tiekėjas neturi prieigos prie išsiųstų duomenų ar bet kokios informacijos apie juos. Jei tuo pačiu metu buvote prisijungę prie kelių platformų ar vėliau prisijungėte prie socialinių tinklų, modulis galės automatiškai pridėti šią informaciją prie Jūsų paskyros. Tai taip pat galioja naudojantis moduliais (pvz. mygtukas “patinka”) ar paliekant komentarus.
 
Duomenų teikimas trečiosioms šalims
Teikėjas negali dalintis slaptažodžiais ar bet kokia identifikuojama informacija apie Jus su bet kokiomis trečiosiomis šalimis be išankstinio Jūsų sutikimo. Mes galime dalintis Jūsų asmeniniais duomenims tik su įgaliotais verslo partneriais, siekiant pateikti prekių ir paslaugų pasiūlymą, pristatant užsakytas prekes, tolesnei komunikacijai su jumis ir situacijose, numatytose įstatymų, pvz. šalies administracijoms, ieškiniams ar bet kokiems kitiems teisiniams procesams ir reikalavimams. Taip pat, galime dalintis duomenimis, kai gera valia tikime, kad Jūsų duomenų atskleidimas reikalingas apsaugoti mūsų teises, tokias kaip galimo mūsų nuostatų ir sąlygų pažeidimo tyrimas arba, kai tai yra sukčiavimo tyrimo, sustabdymo ar atskleidimo dalis. Sėkmingai įvykdžius užsakymą Google pateikiame jūsų vardą, pavardę ir el. pašto adresą, skirtą reklamavimo įrankiui Google Ads.
 
Rinkodaros komunikacija
Jūs visada galite atšaukti savo tiesioginės rinkodaros komunikacijos prenumeratą. Paprasčiausias būdas tai padaryti - paspausti ant mygtuko “atšaukti prenumeratą” savo el. pašte arba komunikacijos žinutėse, kurias iš mūsų gaunate. Taip pat, galite su mumis susisiekti naudodamiesi kontaktine informacija, nurodyta mūsų puslapyje.
 
Saugumas
Teikėjas renka asmens duomenis išimtinai tiek, kiek reikia šiose taisyklėse nurodytais tikslais ir naudoja aktualias technologijas tam, kad užtikrintų Jūsų asmens duomenų saugumą, vientisumą ir apsaugą. Visi asmens duomenys, kuriais yra pasidalinta su Tiekėju, yra saugomi standartinėmis procedūromis ir technologijomis. Dėl internetinės aplinkos charakteristikos, Tiekėjas negali visiškai pilnai užtikrinti vartotojo Tiekėjo puslapyje pateikiamos informacijos saugumo. Vis tik, Tiekėjas naudoja bendrai rekomenduojamas saugumo priemones, kurios turėtų apsaugoti pateiktus duomenis nuo nesankcionuotos prieigos.
 
Asmens duomenų apsaugos taisyklių pakeitimai
Prireikus, šios taisyklės gali būti atnaujintos. Norėtume rekomenduoti Jums reguliariai sugrįžti ir perskaityti jas tam, kad būtumėte informuotas apie aktualią informaciją apie tai, kaip padedame apsaugoti Jūsų asmeninius duomenis, kuriais su mumis pasidalinote.

Kontaktinė informacija
Galite susisiekti su Tiekėju el. paštu gdpr@donoci.com.

Autor článku:

Auksė
Auksė Vadovė

Aukse yra ne tik klientų aptarnavimo specialistė, bet ir LED apšvietimo gerbėja. Savo straipsniuose ji patars, kaip sumažinti elektros energiją arba kaip teisingai pasirinkti lemputę. Ji taip pat duos daug naudingų patarimų apie tai, kaip puikiai apšviesti jūsų namus ar sodą.

Klauskite bet ko

Auksė

Padėsime Jums su pasirinkimu ir techninėmis problemomis.

8 5 239 2959(Pirmadienis - Penktadienis, 8:00 - 16:30)

Klauskite

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i