TV priedai, TV antenos kabeliai, scart, ekrano valikliai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Televizorių priedai

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kokią TV anteną pasirinkti


TV antenos įsigijimas yra vienas iš geriausių žingsnių, kurį galite padaryti, siekdami nutraukti priklausomybę nuo mokamos televizijos ir sutaupyti šimtus eurų per metus.

Antenos televizoriui pliusas yra tas, rodant transliuojamą vaizdą jūsų dideliame ekrane jo vaizdo kokybė žymiai pagerės. Oro televizijos signalai paprastai suglaudžiami mažiau nei kabelinės ar palydovinės transliacijos, todėl jų vaizdai yra kokybiškesni. Visi transliavimo kanalai dabar perduodami aukštos raiškos, o kai kuriose srityse taip pat vykdomos bandomosios naujojo ATSC 3.0 standarto transliacijos. Tos transliacijos galiausiai gali pasireikšti 4K raiška.


Kaip pasirinkti TV anteną


Nustatykite, kurie kanalai yra prieinami jūsų gyvenamojoje vietoje. Pasirinkite, kuriuos kanalus norite žiūrėti.
Patikrinkite antenos įrengimo, kur gyvenate, taisykles. Išsiaiškinkite, kokio tipo antenos jums reikia (
lauko antenos ar kambarinės antenos). Pasirinkite anteną mūsų internetinėje svetainėje.

Svarbu turėti omenyje, kad
kambarinė TV antena neduos tokių gerų rezultatų, kiap TV lauko antena. Dar viena alternatyva neturint galimybės patalpinti antenos lauke yra antena su stiprintuvu. Kambarinės antenos paprastai tinka visiems stipriems vietiniams kanalams, tačiau jei norite, kad matytumėte silpnesnius ar tolimesnius kanalus, jums gali tekti pastatyti lauko anteną skaitmeninei TV savo palėpėje arba ant stogo. Kalbant apie skaitmenines antenas - šiais laikais visi TV signalai yra skaitmeniniai, o analoginės antenos naudojamos galbūt radio mėgėjų savais tikslais.

Įsigykite TV priedų Lempų Manijoje


Kai jau prijungsite
antenos kabeliu savo TV ir jo ekrane turėsite puikų vaizdą jums reikės pagalvoti apie tai, kur kabinsite ar kitaip tvirtinsite savo televizorių. Sieninis laikiklis televizoriui padės jums pritvirtinti monitorių prie sienos norimame aukštyje. Jei jaučiate, kad jūsų monitorius neteisingoje padėtyje ir dėl to jums tenka kūprintis - įsigykite monitoriaus laikiklį, jo pagalba galėsite lengvai pozicionuoti savo monitorių ergonomišku kampu jums patogiame aukštyje.

Laikui bėgant monitoriai, kaip ir visi kiti daiktai jūsų kambaryje apsineša dulkėmis, nusičiupinėja, ir jei kada nors bandėte
valyti juos įprastai, supratote, kad tai gali tik dar labiau pabloginti situaciją. Kartais riebaluota dėmė tik dar labiau išsiplečia didesniame ekrano plote. Tam, kad tvarkingai eliminuoti susidariusias dėmes ar dulkes naudokite specialų purškiamą ekrano valiklį.

Jei žaidžiate konsolinius žaidimus ar turite kitokią
namų pramogų sistemą jums prireiks nemažai kabelių, tokių, kaip Scart, Scart to TV ar HDMI laidų. Ir galiausiai - desertas! Nepamirškite puošniai apsišviesti LED juosta televizoriui!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i