Prailgintuvai, kabeliai, lizdai: daugiau laisvės darbui | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ilgintuvai, ilgintuvų lizdai, maitinimo kabeliai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Prailgintuvas - jums niekada nepritruks ilgio


Nesvarbu kiek centimetrų ar metrų trūksta jums iki artimiausios tinklo rozetės, pas mus visada galėsite rasti sau tinkamą ilgį. Elektros ilgintuvai surūšiuoti pagal ilgį, įtampą, medžiagą, galingumą ir kt. Šie ilgikliai visada atitiks jūsų standartus bei lūkesčius.

Neretai prireikia prailgintuvo kompiuteriui - dažniausiai šalia jo yra tik vienas elektros lizdas, o norint išnaudoti visas kompiuterio funkcijas, neretai prireikia ir papildomų prietaisų, kuriems taip pat bus reikalinga elektra. Elektros lizdai taip pat laisvi nesimėto, jų pritrūksta pačiu netikėčiausiu bei  lemiamu momentu. Ilgiklis su lizdais yra tai ko jums garantuotai prireiks. Šimaitinimo laidas gali turėti netgi iki šešių papildomų vietų jūsų elektros kištukams.

Buitinis ilgiklis - mes neapsiribojame vien tik juo. Prekiaujame pačiais įvairiausiais elektronikos kabeliais. Kokybiški antenos kabeliai, įvairių standartų audio laidai, populiariausi internetiniai cat5e kabeliai bei cat6 kabeliai. Šie LAN laidai (internetiniai kabeliai) nuties jums galimybę patikimai prisijungti prie visuotinio interneto ar tai vietinio tinklo. Tinklo kabelis jo patikimumas bei greitis dar artimiausiu metu nebus pralenkti bevielių technologijų.

Įvairūs kabeliai bei jų jungtys, kaip neapsirikti juos perkant?

Iš savo patirties žinau, kaip sunku yra nepasimesti šiuolaikinių kabelių bei laidų įvairovėje. Būdavo nusiperki laidą ir pasirodo, kad jo kištukas yra per siauras ar turi kelis papildomus dantelius, kurie niekaip neleidžia jam tinkamai įlysti. Tie laikai jau praeityje! Atidžiai panagrinėję produkto nuotrauką mūsų svetainėje ar tiesiog sužinoję konkretų produkto standartą visada įsigysite tai ko jums reikia be papildomų sugrįžinėjimų ir klaidų.

Jau visuotiniu standartu tapęs hdmi 2.1 kabelis didelės raiškos ir kokybiško vaizdo gerbėjams. Hdmi laidas kaina kurio jums tikrai bus įkandama ypač jei pirksite akcijos metu ar su kitais produktais. Senoviškas vga laidas - jį taip pat turime ir galime greitai pristatyti. Standartinis usb kabelis, ar įprastas tv kabelis (koaksialinis kabelis) - jums nereikės jų ieškoti po parduotuves, visus juos galite įsigyti čia ir dabar nepakilę nuo sofos.

Jei dirbate statybose ar tiesiog su didelės galios elektriniais prietaisais jėgos kabelis ir instaliacinis kabelis neabejotinai figūruoja jūsų kasdienybėje. Mūsų parduodamo kabelio kaina ir ilgis jus maloniai nustebins. Nepraleiskite mūsų akcijų bei nuolaidų!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i