Nedis SmartLife - išmanieji namai su stiliumi | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Nedis – išmanieji namai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Nedis SmartLife - viskas, ko tau reikia tai yra išmanioji pradžia


Nedis SmartLife siūlo patogumus jūsų išmaniesiems namams apie kuriuos tik svajojote, jis taupo jūsų laika bei suteikia optimalų komfortą. Naudodamiesi Nedis Smart Home aplikacija arba savo balsu per Nedis Bluetooth galite valdyti ir derinti begales programų bei Nedis išmanų apšvietimą.

Nedis SmartLife - tai lengviausias kelias į jūsų išmaniuosius namus. Pradėkite dabar ir mėgaukitės Nedis SmartLife teikiamais pranašumais! Pradžiai jums nereikia viso pradinio rinkinio, šakotuvo (Nedis WiFi Smart Plug), vartų ar tilto. Sistema veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“. Valdykite Nedis Smart Home naudodami nuosavą išmanųjį telefoną per aplikaciją. Derinkite skirtingus Nedis SmartLife produktus, nustatykite pažangius išmanaus elgesio tvarkaraščius. Sistema yra išmani, prieinama ir paprasta, o nauji produktai ir galimybės nuolat kuriami bei pridedami.

Kiekvienas interjeras bei gyvenimo būdas dabar vos ne privalo turėti ir išvaizdų, ir aukštųjų technologijų aspektą tuo pačiu matu. Didžiuokitės fantastiškai atrodančiais namais ir valdykite juos tiesiog balsu per Nedis SmartLife Google Home. Nustatykite šiltą sceną pritemdydami Nedis Smart dimeriuojamas LED lemputes tiems jaukiems vakarams arba pašviesinkite, kai darbas reikalauja ryškesnės šviesos.

Nedis išmanusis durų skambutis - kas ten prie durų


Atsakymą nesunkiai gausite pažvelgę į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pasikalbėkite per modernų durų skambutį (WIFICDP10GY) su prie durų stovinčiu kaimynu ir pasakykite, kad būsite tuoj pat, jau grįžtate namo. Išmanioji durų akutė realiu laiku per WiFi kamerą jums leis matyti tai, kas vyksta prie jūsų durų ar netgi vyko, kol buvote išvykę vaizdo įrašo pagalba.

Paprasti energijos taupymo būdai


Mes kasdien naudojame elektrą ir norime tai daryti atsakingai turėdami omenyje ateinančias kartas. Net ir jau esami prietaisai gali tapti protingesni jei tikrai norite, efektyviau naudoti elektros energiją. Automatizuokite savo kasdieninę rutiną suprogramuodami jums įprastus ryto veiksmus, tokius kaip kavos paruošimas, radijo įjungimas ar išmaniųjų lempučių (Nedis Tuya, Nedis GU10) išjungimas numatytu laiku.

Rami galva su Nedis IP kamera


Rūpinimasis savo artimaisiais turi daugybę formų, ypač šiais laikais. Stebėkite išmaniąją akimi - IP kamera (wificbo10wt) per išmanųjį telefoną ar savo planšetinį kompiuterį, užsitikrinkite ramybę ir netgi nuraminkite stebimą žmogų kitame gale balso ryšiu. Išmaniosios IP kameros gali veikti kaip jūsų juslių pratęsimas. Pratinkitės prie to - tai mūsų ateitis kuri jau čia!

Nedis išmanusis apšvietimas


Gražių tradicinių lempučių bei dizainerių sukurtų lempų nereikia keisti, taip pat, kaip ir greitai liesti sieną ten, kur turėtų būti jūsų jungiklis. Tai jau praeitis. Įjunkite šviesą prieš įeidami į kambarį, naudokitės balso komandomis arba palieskite vieną kartą apšviestą mygtuką. Mėgaukitės lengvu valdymu.

Dūmų detektorius (Nedis wifids10wt), išmanusis apšvietimas bei durų skambutis - turėkite visas išmaniąsias technologijas savo namuose ir mėgaukitės ramesniu miegu ar tiesiog leiskite sutaupytą laiką savo malonumui. Nedis ir kitas išmaniųjų namų technologijas rasite pas mus internetinėje svetainėje. Taip pat pasidomėkite mūsų gausia apšvietimo sprendimų pasiūla bei aktualiomis apsaugos priemonėmis nuo virusų. Visa tai galite gauti su didele nuolaida ir nemokamu bei saugiu pristatymu iki jūsų durų slenksčio. Naudokitės proga!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i